JAGGED ALLIANCE 3 NIE ZAWIODŁO. WERSJA DEMONSTRACYJNA JUŻ DOSTĘPNA

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Bułgarskie studio Haemimont Games odpowiedzialne za produkcję Jagged Alliance 3 ma nie lada powód do radości bowiem produkcja okazała się sporym sukcesem, a sami deweloperzy w opublikowanym komunikacie nie kryją swojego zadowolenia z tego faktu.

Jednak nie schrzaniliśmy tego! Jesteśmy przytłoczeni pozytywnymi opiniami napływającymi od graczy. Chcemy poświęcić chwilę, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność: dziękujemy wszystkim, którzy już zagłębili się w świat Jagged Alliance 3!

I nie ma co się dziwić radości twórców ponieważ Jagged Alliance 3 zbiera bardzo dobre oceny. Średnia wszystkich ocen wystawionych przez krytyków w serwisie Metacritic na obecną chwilę to 81/100. Z "trójki" zadowoleni są również gracze, co można zauważyć po recenzjach wystawianych na Steamie. Na ten moment z ponad 3,7 tysiąca opinii 86% z nich jest pozytywnych. Oprócz tego gra nie traci również na popularności, gdyż w Jagged Alliance 3 według danych serwisu SteamDB bawi się od kilku do kilkunastu tysięcy osób jednocześnie. Biorąc pod uwagę to, że seria Jagged Alliance po wielu niepowodzeniach wróciła z bardzo dalekiej podróży, a wielu graczy nie pokładało nadziei w tym, że Haemimont Games uda się stworzyć godnego następce serii to trzeba przyznać że, są to naprawdę bardzo dobre wyniki.

Do kompletu deweloperzy postanowili jeszcze wypuścić darmową (a jakże!) wersję demonstracyjną tytułu, która ma zachęcić do sprawdzenia i ewentualnego zakupu pełnej wersji gry jeszcze większą liczbę osób. Do zainstalowania dema potrzeba około 10GB wolnego miejsca na dysku. Demo pozwala zwiedzić i wyzwolić z rąk Legionu początkowy sektor, czyli wyspę Ernie.

Nie ma co ukrywać, że Jagged Alliance 3 na tle pozostałych gier wydanych spod skrzydeł Haemimont Games zaliczyło najlepszy debiut w historii tego studia. Nie kryjący dumy z powodzenia sukcesu "trójki" twórcy opublikowali nowy filmik z gry, w którym to przytaczane są fragmenty recenzji z wybranych serwisów. Wspomniany klip możecie obejrzeć powyżej.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: