JAGGED ALLIANCE 3 OTRZYMA EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ! PREMIERA GRY LATEM 2023!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Gdy w końcu zdecydujemy się na to aby, zapuścić się w wymagający i pełen niebezpieczeństw świat Jagged Alliance 3 to nie da się ukryć, że posiadanie specjalistycznego sprzętu pod ręką jest w tym przypadku bardzo kluczowe by odnieść sukces. I niezależnie od tego czy bierzemy udział w prawdziwej bitwie, czy przed ekranem komputera to w tym wypadku takie wyposażenie może zadecydować o naszym zwycięstwie lub porażce.

W najnowszym zwiastunie opublikowanym przez THQ Nordic możemy rzucić okiem na zawartość, którą otrzymamy jeżeli odbierzemy ten specjalnie przygotowany pakiet. Kolekcjonerka zostanie wydana w wytrzymałej, wodoodpornej i pyłoszczelnej walizce polowej posiadającej certyfikat IP67 zapewniający, że sprzęt pozostanie suchy i bezpieczny bez względu na warunki atmosferyczne. Wydanie zatytułowane Tactical Edition według zapewnień wydawcy pojawi się na PC latem tego roku. Edycja Kolekcjonerska będzie zawierać takie gadżety jak:

  • pas taktyczny "Heavy Duty" z dopasowaną ładownicą do paska
  • zestaw 36 kart do gry z wizerunkami najemników, które pojawią się w Jagged Alliance 3
  • przypinkę A.I.M.
  • płytę CD z soundtrackiem
  • kieszeń z oryginalnym logiem Jagged Alliance
  • Media Book z grą na fizycznym nośniku

Jeśli chcemy być szczęśliwymi posiadaczami Edycji Kolekcjonerskiej to musimy się spieszyć ponieważ cały pakiet jest ograniczony do 750 egzemplarzy na całym świecie. Jagged Alliance 3 Tactical Edition pojawiło także w przedsprzedaży na niemieckim Amazonie, a sugerowana cena zestawu wynosi 129.99€ (ok. 596 zł.)

Jagged Alliance 3 zostało po raz pierwszy ogłoszone we wrześniu 2021 roku, a jego twórcami zostało bułgarskie studio Haemimont Games, które stworzyło takie gry jak Tzar, Tropico, Victor Vran, Surviving Mars oraz mające niedawno swoją premierę Stranded: Alien Dawn. Jest to kontynuacja znanej i po dziś dzień uwielbianej serii taktycznych strategii turowych Jagged Alliance i Jagged Alliance 2 nad którą od samego początku pracuje Ian Currie - twórca pierwszych odsłon cyklu.

Na koniec warto jeszcze raz przypomnieć czym tak naprawdę będzie Jagged Alliance 3. Tym razem przejmiemy kontrolę nad siłami najemników w fikcyjnym państwie o nazwie Grand Chien. W kraju dręczonym podziałami dokonał się przewrót, w wyniku którego w niewyjaśnionych okolicznościach znika prezydent, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejęła paramilitarna jednostka znana pod nazwą "Legion".

Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: