DRUGA CZĘŚĆ NOWYCH ANIMACJI RÓWNIEŻ JEST JUŻ GOTOWA

Modyfikacje

Autorom projektu bardzo sprawnie poszło łączenie nowych obrazków z kolejną postacią, którą tym razem okazał się duży mężczyzna. Nie minęły nawet dwa tygodnie od poprzedniego newsa, a fani już mogą go testować w najnowszej becie JA2 1.13, która zaktualizowana od razu wylądowała w naszym dziale Download. Czekamy z niecierpliwością na ostatnią kompilację, w której to sylwetka kobiety powinna otrzymać nowy wygląd.

JA2 1.13 BETA PL

JA2 1.13 BETA ENG

Nowe animacje postaci zostały dodane również do opcji gry, które można włączyć i wyłączyć w każdej chwili rozgrywki. W przypadku gdyby nowe stylizacje Waszych ulubionych najemników nie pojawiały się, to w pierwszej kolejności należy sprawdzić na trzeciej stronie opcji gry, czy ten dodatek został aktywowany.

Twórcy projektu jak zawsze wypuścili nowy filmik prezentujący efekty ich dotychczasowej pracy. Tym razem jako aktorów wybrano chyba najbardziej popularnych dużych mężczyzn, czyli Grizzliego, Wolfa oraz IMPa. Warto nadmienić, że strzelanie w pozycji na twardziela, czyli trzymając długą broń w jednej ręce, także zostało podciągnięte pod nowe animacje.


JA2 1.13 - dyskusja na forum Nowe animacje - oficjalne forum
Autor: Redakcja JACenter, 1 komentarz · 1058 czytań
Komentarze (1)
  • Avatar użytkownikaluk3Z

    Nie da się ukryć, iże wygląda to zajefajnie.
Nick: