PIERWSZA CZĘŚĆ NOWYCH ANIMACJI JEST JUŻ GOTOWA

Modyfikacje

Kilka dni temu moderzy odpowiedzialni za projektowanie nowego wyglądu naszych najemników oznajmili, że postać normalnego mężczyzny została praktycznie ukończona. Na pytanie, czy zamierzają również wykonać nowe animacje dla pozostałych ciał, czyli dla dużego mężczyzny oraz kobiety, odpowiedzieli że jak najbardziej tak i że to nawet teraz będzie z górki, ponieważ wszystkie nowe obrazki już są i wystarczy je tylko odpowiednio nałożyć na resztę. Twórcy od razu wdrożyli całość dotychczasowego projektu w najnowszą BETĘ 1.13, która jest już do ściągnięcia z naszego działu Download.

JA2 1.13 BETA PL

JA2 1.13 BETA ENG

Jak się okazuje, to nie tylko odzież będzie podlegać zmianom, w zależności od tego co nałożymy na naszą postać, ale również każda broń będzie miała swoją własną sylwetkę oraz kolor. Przykładem niech będzie na poniższym lewym zdjęciu FN SCAR, który często występuje w kolorze jasnym khaki. Na poniższym filmie w drugiej minucie i 35 sekundzie, można zobaczyć, jak to działa podczas samej rozgrywki. Z kolei PKM, pokazany na poniższym prawym zdjęciu, który występuje z charakterystycznym zielonym magazynkiem skrzynkowym, został przedstawiony w czwartej minucie i 50 sekundzie. Jesteśmy naprawdę pełni podziwu dla Autorów za ich wkład, ogrom poczynionej bardzo trudnej pracy, poświęcony swój własny wolny czas oraz za fenomenalne rezultaty.

Aktualizacji zostały poddane cztery projekty, czysta wersja 1.13, Wildfire, AIMNAS oraz Improved AI. Jak zawsze w obydwu lokalizacjach, czyli polskiej i angielskiej. Natomiast przy innych modyfikacjach trzeba zerknąć na numer BETY 1.13, na której zostały zbudowane. Musi być minimum Gr_9151 / Dr_2612. Gdyby był starszy wariant, to można spróbować nałożyć odmianę OEM danego moda, na najnowszą czystą BETĘ 1.13. Życzymy przyjemnej rozgrywki!

JA2 1.13 - dyskusja na forum Nowe animacje - oficjalne forum
Komentarze (0)Nick: