AKTUALIZACJA MODYFIKACJI - CZĘŚĆ III - POZOSTAŁE PROJEKTY

Modyfikacje

Wykonaliśmy szersze rozeznanie, jak obecnie wygląda sytuacja na scenie moderskiej i powiemy Wam szczerze, że nas samych bardzo zaskoczyło to, jak duży ruch tam panuje. W zasadzie myśleliśmy, że tylko wersja rozwojowa 1.13 jest nadal wspierana, a po głębszym przyjrzeniu okazało się, że duża część najpopularniejszych innych modyfikacji, również jest na bieżąco aktualizowana. Oczywiście w ich przypadku są to zmiany może nie tak częste, jak w przy 1.13, bo czasami jest to nawet raz na pół roku lub rzadziej, ale jednak autorzy o swoich modach nie zapomnieli. Dlatego nasz dział Download otrzymał sporą dawkę modyfikacji zaktualizowanych do najnowszych wersji.


JA2 1.13 - GŁÓWNE PLIKI

JA2 1.13 BETA PL

JA2 1.13 Wildfire BETA PL

JA2 1.13 BETA ENG

JA2 1.13 Wildfire BETA ENG


MODYFIKACJE JA2 1.13

AIMNAS BigMaps BETA PL

Arulco Vacations ENG

AIMNAS BigMaps BETA ENG

Arulco Folding Stock BETA ENG

Improved AI + ModPack

Urban Chaos BETA ENG

Improved AI + Dodatki

Vengeance: Reloaded BETA ENG

Improved AI + Spolszczenie

Reloaded BETA PL

Reloaded BETA ENG


MODYFIKACJE JA2

New Classic PL

Metavira ENG

Night Ops RU

Stracciatella


MODYFIKACJE JA1

JA1 Patch v1.15y


Niestety w wielu przypadkach nie było już dostępu do kodu źródłowego, przez co nie było możliwości na skompilowanie wersji polskiej, a czasami nawet i angielskiej. Dlatego może być tak, że natraficie na na jakiś projekt, który w angielskim wydaniu, będzie posiadał nowszą wersję, niż w naszym rodzimym języku.

Dział Download
Komentarze (3)
 • Avatar użytkownikaM'cin

  Jak stoi stabilność i "kompletność" nowego AI?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Mod sam w sobie jest oparty na stabilnej wersji 1.13 7609, a dodatkowo jest na bieżąco i natychmiastowo aktualizowany, jeśli tylko pojawi się jakikolwiek błąd. Dlatego ogólnie mod musi być bardzo stabilny.

  Natomiast co do kompletności projektu, to z naszych obserwacji wynika, że daleko mu do tego, ponieważ autor moda Sevenfm, co chwilę dodaje nowe funkcjonalności oraz coraz to inteligentniejsze zachowania przeciwników w grze. Nie minęło nawet kilka dni, a wersja jak zwykle poszybowała w górę o kilkadziesiąt punktów.

  http://thepit.ja-galaxy-forum.com/index ... start=1320

 • Avatar użytkownikaM'cin

  Kusi mnie, ale znając scenę, to ustawienie 1.13 tak, żeby dało się grac, może mnie przerosnąć :D
Nick: