KRÓLOWA DEIDRANNA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Modyfikacje

Można powiedzieć, że Deidranna jest jak Elliot, możecie do niej strzelać, likwidować ją na każdy możliwy sposób, a ona i tak wróci żywa. Nie inaczej jest i tym razem, gdzie absolutnie nie pogodziła się z utratą tronu i postanowiła go odzyskać za wszelką cenę. Udało się jej nawet przekonać AIM oraz MERC do walki po jej stronie i przy ich pomocy zdobyć Medunę. Teraz zaczynając od tego miasta oraz mając do dyspozycji wszystkich złych bohaterów, mamy za zadanie pomóc dyktatorce obalić rebelię, poprzez likwidację wszystkich ich przywódców z Miguelem na czele i głównego ich miasta, czyli Omerty.

DEIDRANNAS SIDE MOD

Kampanię zaczynamy w sektorze P1. Po likwidacji znajdującego się tam niewielkiego oporu rebeliantów, w jednym z budynków będzie czekał Derek, który po krótkiej z nami rozmowie, zaprowadzi naszą ekipę do podziemnego sektora. Tam z kolei, będzie nas oczekiwał Skipper, który również po krótkim dialogu zaprowadzi nas tym razem do przejścia do jeszcze niższego poziomu mapy. Po zejściu do tego sektora, w prawym górnym rogu, będzie sekretna ścieżka, która zaprowadzi nas do piwnic Meduny w sektorze P3

Ostatnia wspomniana wyżej lokalizacja, zapewne będzie już dla Was znajoma. Stamtąd udajemy się na powierzchnię do pałacu królowej, gdzie do naszej drużyny dołączy Elliot, Joe oraz oczywiście Deidranna. Od teraz zaczynamy przygodę, w której to głównym celem będzie dotarcie do Omerty i neutralizacja przywódców rebeliantów.

Deidrannas Side Mod - oficjalna strona
Komentarze (6)
 • Avatar użytkownikaluk

  Ciekawe xd

 • Avatar użytkownikaZ3R0

  Perspektywa Deidranny. Oryginalny koncept ;)

 • Avatar użytkownikalukasamd

  No to mnie wracam do gry :)

 • Avatar użytkownikaHurricane

  Będę musiał odkurzyć jakiegoś Windowsa. Interesująco się zapowiada, chociaż szkoda, że "tych z dobrej strony" też można rekrutować.

 • Avatar użytkownikaDo_Hurricane

  Pod linuxem w WINE pewnie zadziała, ja tak gram już ponad 10 lat.

 • Avatar użytkownikaKrzyś

  Dotarłem do Omerty i ją przejąłem, ale nic się nie dzieje, nie wiem gdzie szukać wejścia do podziemi czy coś?
Nick: