SPOLSZCZENIE DO PROJEKTU ULEPSZONEJ INTELIGENCJI

Modyfikacje

Autorzy modyfikacji Improved AI udostępnili nam kod źródłowy do swojego projektu, dzięki czemu mieliśmy możliwość go na nowo skompilować, ale tym razem w polskiej wersji. Po jego utworzeniu dołożyliśmy do niego odpowiednie pliki lokalizacyjne, następnie całość połączyliśmy w jedną paczkę, a na końcu prawidłowo skonfigurowaliśmy pod nowe AI. Polonizację tę możecie już ściągnąć i przetestować bezpośrednio z naszego działu Download.

SPOLSZCZENIE DO IMPROVED AI

W paczce polonizacyjnej znajdziecie trzy rodzaje spolszczeń. Waszym zadaniem będzie tylko i wyłącznie wybranie i zastosowane tego, który będzie odpowiadał Waszej modyfikacji, a mianowicie:

1.)  JA2 1.13(7609) Improved AI r1665 PL - sam plik EXE,

2.)  JA2 1.13(7609) Improved AI r1665 PL plus DODATKI,

3.)  JA2 1.13(7609) Improved AI r1665 PL plus MODPACK.

Chcieliśmy jeszcze zwrócić uwagę, że nie jest to oczywiście w pełni stu procentowe spolszczenie, gdyż ono zatrzymało się gdzieś na poziomie poprzedniej stabilnej wersji 1.13. Natomiast te podstawowe i najważniejsze aspekty samej gry, zostały wszystkie przetłumaczone, dzięki czemu gra się i tak zdecydowanie swobodniej, pewniej, a sama rozgrywka jest o wiele bardziej przyjemniejsza.

JA2 1.13 Improved AI - dyskusja na forum
Komentarze (0)Nick: