NIGDY NIE WIESZ, KTO WEJDZIE DO TWOJEGO DOMU PRZEZ KOMIN

Modyfikacje

Wszyscy z pewnością długo oczekiwali na ten jeden jedyny dzień w roku, w którym postać starszego mężczyzny z białą brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i baśni, przylatuje swoimi saniami ciągniętymi przez zaprzęg dziewięciu reniferów, prosto z dalekiej Laponii. Jakby nie patrzeć, nadszedł w końcu ten upragniony dzień 6 grudnia, w którym...... tak naprawdę nigdy do końca nie wiecie, kto Wam wyjdzie z komina wewnątrz Waszego domu, dlatego lepiej zaopatrzyć się w coś "odpowiedniego".

Mamy dla Was małą niespodziankę na dzień Świętego Mikołaja, ponieważ o naszych lojalnych i cierpliwie wyczekujących na godnego następcę Jagged Alliance 2 Fanach, już 17 lat, 3 miesiące oraz 3 dni, również nie zapomniał. Otóż do naszego Działu Download właśnie trafił prezent w postaci modyfikacji DBB IoV w wersji 929, przystosowanej do najnowszej, oficjalnej i stabilnej wersji JA2 1.13(7609) i to w dwóch językach, polskiej i angielskiej.

JA2 1.13(7609) DBB MOD IOV 929 PL

JA2 1.13(7609) DBB MOD IOV 929 ENG

Dla przypomnienia jest to jeden z najsłynniejszych dodatków do JA2 1.13, który do podstawowego zestawu broni i przedmiotów, dodaje nieprawdopodobną ilość swoich własnych, w liczbie grubo ponad trzech tysięcy. W tym projekcie znajdziecie broń z niemal każdego zakątka świata. Tak więc gorąco zachęcamy do wybrania swojej ulubionej giwery i pilnowania, czy aby na pewno z komina wyjdzie przyjazny dzieciom Św. Mikołaj.

DBB IoV Mod - dyskusja na forum
Komentarze (18)
 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Witajcie. Odnośnie moda to fajnie że się ukazał na podstawkę 7609 lecz mam z instalacją mały problem. Tzn instaluję podstawkę, na to wrzucam pliki z IoVa i nie pojawia on się na liście w INI edytorze. W grze tak samo, brak zmiany ekwipunku, wszystko pozostalo tak jak było w czystej podstawce 7609. W czym jest problem?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Twórcy tak to teraz zrobili, że własnego pliku exe już nie ma tylko same bronie i przedmioty są dodane. W INI Edytorze u góry nie ma własnego pliku vfs config, tylko na dole wybiera się INI-File i tam jest DBB 929 i ustawiłem automatycznie na ten plik, ale sprawdzę jeszcze raz czy na pewno wszystko się zgadza.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Ok. znalazłem błąd i został poprawiony, bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem. W dziale Download są już nowe wersje. Już teraz powinno być wszystko w porządku, lecz jednak, jak by ktoś mógł, to prosiłbym o weryfikacje.

 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Bronie są już widoczne, natomiast w polskiej wersji jak wejdzie się do sklepu bobbiego to nazwy są błędne. Np karabin podpisany jako zegarek MERC. Nie wiem czy w ang wersji są te błędy i nie wiem czy to ogólnie ma wpływ na rozgrywkę. Nie testowałem.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Nie będzie to miało żadnego wpływu na rozgrywkę, bo to jest tylko sam tekst błędnie przyporządkowany, ale może być tak, że 929 Twórcy wypuścili tylko kompatybilny z ENG. No ale jeśli parę tekstowych błędów komuś nie przeszkadza, to i tak myślę, że warto zagrać w PL, no chyba że wszystkie są błędnie nazwane.

 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Ściągnę wersje ang i sprawdzę. Pograć na pewno pogram, bo uważam ten mod za jeden z najlepszych. Dzięki za zainteresowanie tematem Starchris.

 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Na wersji angielskiej nazwy zgodne natomiast odkryłem kolejny bug, mianowicie gdy ustawiam najemnikowi jakąś kamizelkę i nie szukając np magazynka do broni, chcę kliknąć w polu przeznaczonym na magazynek żeby dodać do ekwipunku to gra niestety crashuje. Nie wiem czym to jest spowodowane.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  To już musi być bug samego moda i trzeba będzie czekać na jakiś bugfix od autora DBB 929.

 • Avatar użytkownikaRonnie

  O! A właśnie miałem wrócić sobie do IOV 925 :) Znowu będzie można polatać z Berylem :D
  A na jakich mapach jest mod, na tych z Wildfire?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Generalnie to jest tylko na czyste 1.13, ale możesz zainstalować któreś Wildfire https://jagged-alliance.pl/plik567/ i na to wrzucić same pliki DBB 929 http://kermi.pp.fi/JA_2/Mods_v1.13/IoV_ ... V/IoV_929/ Pliki DBB powinny wylądować w katalogu Data-1.13 i wszędzie klikać tak, że chcemy zastąpić pliki.

 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Starchris, pobrałem ze tej strony fixa w postaci pliku exe. i powiem że już błędu z wybieraniem magazynków niemam.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Tak wiem, to jest ten nieoficjalny bugfix + nowe AI, który wrzucę, ale jako osobna wersja 1.13.

 • Avatar użytkownikaKwachu123

  Tak z innej beczki zapytam, czemu pliki tak wolno się pobierają? Kiedyś pamiętam download był błyskawiczny a dzisiaj muszę czekać po 2 godziny na plik 300mb, gdzie moje łącze to 20mbit/s.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Nasz dział Download jest na polskim super szybkim serwerze i to na dyskach SSD. Nie mamy żadnych limitów ani ograniczeń, wszystko każdemu powinno się ściągać w maksymalnej możliwej aktualnej dostępnej prędkości Internetu jakąś posiada. Tak czy siak sprawdzimy to.

 • Avatar użytkownikaKodex

  Da się połączyć tego moda z mapami z aimnas ?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Można próbować, trzeba najpierw zainstalować któryś z AIMNASów https://jagged-alliance.pl/plik507/, a potem na wszystko nałożyć sam tylko mod DBB http://kermi.pp.fi/JA_2/Mods_v1.13/IoV_ ... V/IoV_929/ Tutaj również pliki DBB powinny wylądować w katalogu Data-1.13 i wszędzie klikać tak, że chcemy zastąpić pliki.

 • Avatar użytkownikaXafloz

  Czy załączona wersja zawiera IoV_Revised_929v008.7z(2016.12.01) i/lub sevenfm's Ja2 1.13 Stable 7609+AI ?

 • Avatar użytkownikacubik2k

  Od paru dni próbuję zassać moda, ale jest problem z downloadem. Download jest na poziomie 20-60kb/sek i po sciągnięciu kilkunastu-kilkudziesięciu MB przerywa. Każda inna strona/serwis i sciąganie plików działa mi bezbłędnie, a na tej stronie sa problemy.
Nick: