Zgarnijcie niemal cały zestaw gier Jagged Alliance!!!

Jagged Alliance CenterDzięki uprzejmości naszego użytkownika Wintera, który przekazał nam bardzo cenną informację na temat aktualnych wyprzedaży, mamy możliwość zakupu serii gier Jagged Alliance za niemal bezcen. Swoją cotygodniową ofertę przedstawił serwis Humble Bundle i w niej znajdziemy JA1, JA1 Deadly Games, JA2, JA2 Unfinished Business oraz JA Crossfire, lecz zanim zaczniemy całość opisywać, najpierw przyjrzyjmy się samemu Humble Bundle, gdyż pewnie nie każdy wie, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

PROMOCJA GIER OD BITCOMPOSER GAMES NA HUMBLE BUNDLE

Serwis ten działa w cyklach jedno lub dwu tygodniowych. W tym konkretnym czasie zawsze oferowane są pozycje z reguły jednego producenta i ewentualnie wcześniejsze części głównych jego gier. W naszym przypadku jest to BitComposer Games (autor między innymi JA: Back in Action oraz JA: Crossfire). Teraz, które gry będziemy chcieli zyskać, to będzie zależeć już tylko od sumy pieniędzy, którą wpłacimy, a dokładniej rzecz biorąc sytuacja ma się następująco:

1. JAKAKOLWIEK KWOTA - dostaniemy zestaw gier JA1, JA1 DG, JA2 oraz JA2 UB.

2. KWOTA 1 DOLARA - dostaniemy Air Conflicts: Pacific Carriers, Thunder Wolves oraz Galaxy on Fire 2 Full HD.

3. KWOTA RÓWNA LUB WIĘKSZA 6 DOLAROM - dostaniemy Jagged Alliance: Crossfire oraz Expeditions: Conquistador.

Można by się zastanawiać, jak się komukolwiek to opłaca, aby rozdać gry niemal za darmo, które w normalnym sklepie, kosztowały by kilkadziesiąt razy więcej. Otóż producenci udostępniają swoje tytuły na Humble Bundle pod warunkiem, że część ze sprzedaży pójdzie na cele charytatywne i tak właśnie się dzieje. Dodatkowo to kupujący decyduje ile przeznaczyć na daną strefę, a są ich zawsze trzy: Humble Bundle, twórca gier oraz organizacja charytatywna. Za pomocą specjalnych suwaków tuż przed zakupem ustalamy konkretne wartości w stosunku do kwoty, którą zdecydowaliśmy się przeznaczyć na cały ten pakiet.

Promocja trwa do 21 listopada 2013 roku, do godziny 20.00, więc jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie się czy warto kupić, lecz naszym zdaniem, taka okazja jest wręcz wymarzona dla wszystkich tych, którzy jeszcze którejś z wymienionych tu części JA nie posiadają. Wszystkie gry są w angielskiej wersji językowej, zestaw od JA1 do JA2 UB będzie dostępny do ściągnięcia i nie będzie w żaden sposób zabezpieczony (od razu można instalować i grać), natomiast pozostałe gry, będą wymagały do aktywacji platformę Steam. Wpłat można dokonywać tylko przez internet za pomocą kart kredytowych lub popularnego PayPala.

Sklep Jagged Alliance - dyskusja na forum
Komentarze (3)
 • Avatar użytkownikadoman18

  WOW i to jest news! W sumie słyszałem o HB ale myślałem że to taki drugi steam albo gog. Absolutnie trzeba wykorzystać okazję :)

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Zapomniałem dodać tak gwoli ścisłości, że jak ktoś wyda te 6 lub więcej dolarów, to oczywiście, wcześniejsze pakiety, te za dolara i jakąkolwiek kwotę również dostaje.

  Co do gier na Steama to one są po zakupie przypisywane do naszego konta Steam, nie dostajemy żadnego klucza, mamy gotową kupioną grę na swoim steamie. Kiedyś dawano bezpośrednio same klucze do gier i zaczął się handel nimi na portalach aukcyjnych, dlatego z tego zrezygnowano.

 • Avatar użytkownikakowal

  I tutaj nie masz racji, w dalszym ciągu możesz zaznaczyć opcję "buy as a gift" i dostajesz maila z linkiem, który możesz wysłać znajomemu.
  Handel dalej kwitnie chociażby na allegro. Dziwne jest, że ludzie nie wiedzą o istnieniu "Indie Game Bundles" i przepłacają na aukcjach.
  Dlatego polecam zerkać na stronkę indie co jakiś czas, naprawdę nie warto przepłacać :)
  Pozdrawiam
Nick: