jagged-alliance.pl - dwa lata istnienia serwisu

Jagged Alliance CenterDokładnie rok temu, w pierwsze urodziny serwisu Jagged Alliance Center pisałem, iż podczas powstawania strony nie wierzyłem w to, że przetrwa ona tak długo. Co mam napisać teraz? Dzisiaj JACenter obchodzi swoje drugie urodziny, takiego obrotu spraw nie spodziewałem się więc tym bardziej.

W przeciągu tego całego roku wydarzyło się naprawdę wiele, z niewielkiej strony staliśmy się sporym centrum zaś kilka miesięcy temu nastąpił przełom – JACenter zyskało tytuł oficjalnego serwisu poświęconego serii Jagged Alliance. Rok ten był obfity w newsy dotyczące Hired Guns oraz JA3, mamy nadzieję, iż niczego nie pominęliśmy i zawsze podawaliśmy Wam wszelkie dostępne informacje. Nastąpiły także pewne zmiany w redakcji, aktualnie znajdują się w niej tylko trzy osoby, ale dzięki temu wszelkie pomysły mogą być dużo szybciej omawiane i wdrażane zaś nasza współpraca jest bardzo owocna.

Kolejny rok istnienia serwisu, a w szczególności jego druga połowa, była z naszej strony w większości wypełniona dopracowywaniem strony technicznej, aby wszystko funkcjonowało szybko i prawidłowo. Dla zwykłego użytkownika zmiany te nie są aż tak bardzo odczuwalne, więc w najbliższym czasie postaramy się nadrobić straty i możecie spodziewać się nowych artykułów. Oczywiście z okazji urodzin przygotowaliśmy kilka niespodzianek, pierwszą są cztery artykuły – dwa dotyczące Jagged Alliance oraz dwa opisujące gry podobne do serii:

Historia A.I.M.Polska wersja Jagged Alliance 1101st Airborne in NormandySilent Storm: Sentinels
Kolejną nowością jest otwarcie na forum działu „Postacie”. Od tej pory możecie więc dyskutować także o NPC’ach i RPC’ach, których można spotkać w oficjalnych Jagged Alliance, ale także wszelkich modyfikacjach. Mamy nadzieję, iż pomysł był trafiony i szybko zapełni się nowymi tematami.

Trzecią niespodzianką jest, może już nie tak całkiem nowa, możliwość utworzenia sobie konta email w naszej domenie. Jakiś czas temu na forum poinformowaliśmy o tej możliwości, ale ciągle były prowadzone testy. Ostatnio zostały one zakończone i teraz dosłownie każdy może mieć email pokroju [email protected]. Aby dostać taką skrzynkę, wystarczy napisać w odpowiednim temacie na forum proponowany nick, po utworzeniu skrzynki otrzymacie prywatną wiadomość ze wszystkimi szczegółowymi informacjami.

Z całą pewnością chciałem tutaj napisać o czymś jeszcze, na pewno o wielu ważnych rzeczach zapomniałem, ale zawsze tak jest, zresztą czy chcecie spędzić cały wtorek na czytaniu tego newsa? ;) Mamy nadzieję, iż drugi rok istnienia jagged-alliance.pl był rokiem dobrym również dla wszystkich z Was, oczywiście nie zamierzamy na tym poprzestać – już za rok trzecie urodziny Jagged Alliance Center!

Drugie urodziny jagged-alliance.pl - Dyskusja na forum
Komentarze (0)Nick: