Jagged Alliance Center - Newsy - JACenter.pl
Jagged Alliance Center

Jagged Alliance Center - Newsy

Wszystko co ma związek z oficjalnym polskim serwisem poświęconym serii Jagged Alliance oraz Hired Guns: The Jagged Edge.

 • 25 cze 2006 14:14

  Reklamowanie strony

  Wszystkich chętnych proszę o pomoc w reklamowaniu Jagged Alliance Center. Sposoób jest wiele: - mówcie o stronie znajomym - wstawiajcie adres strony jako opis w komuniakatorze (np. Gadu-Gadu, ICQ, AQQ) - piszcie o tym na blogach oraz forach Możecie także zamieści nasz baner na swojej stronie, blogu czy forum. Kody linków znajdują się na forum.
 • 13 cze 2006 15:11

  Logo JAC

  Od dzisiaj strona ma własne logo! Zostało ono wykonane przez moteela. Logo te działa już pod dostępnymi stylami strony - tak w Battlefield jak i Gen-X i od dziś jest oficjalnym logo Jagged Alliance Center. Uruchomiłem ankietę w której można zagłosować czy logo się podoba czy nie. Zapraszam więc do głosowania.
 • 02 cze 2006 14:05

  Wygląd strony i forum

  Po dosyć długim czasie zmian i przemyśleń, postanowiłem w końcu że, forum będzie oparte na phpBB a nie silniku wbudowanym w php-fusion. Jeżeli chodzi o wygląd strony i forum to wybór pozostawiam użytkownikom: tak strona jak i forum będą miały po 2 style, każdy będzie mógł sobie wybrać jaki chce mieć w swoim profilu. Uważam że to najlepsze wyjście w tej sytuacji.
 • 31 maja 2006 18:29

  Nowe forum

  Z związku z częstymi propzycjami zmiany aktualnego forum, tak właśnie zrobiłem. Nowe forum (dostępne poprzez link w nawigacji) jest oparte na phpBB i jest już sprawne. Niestety wymagana jest ponowna rejestracja na nim, nie jest także dostępna rejestracja na forum i stronie naraz. Mimo to zapraszam do korzystania z nowego forum.
 • 28 maja 2006 15:58

  Chat

  Od dzisiaj na stronie dostępny jest chat - link do niego umieszczony został w nawigacji więc raczje nie trudno go znaleść ;) Zapraszam do wchodzenia i wymieniania się poglądami.
 • 28 maja 2006 10:45

  Nowy download!

  Do downloadu trafił mod Urban Chaos. Ze względu na jego wielkość, został podzielony na 5 częśći - każdą należy ściagnąć osobno a następnie wszystko rozpakować. Zapraszam do ściągania moda oraz jego spolszczenia.
 • 27 maja 2006 15:11

  Strona działa po raz n-ty ;)

  Strona działa ponownie po wyeliminowaniu pewnych problemów. Zapraszam poprzednich użytkowników do ponownej rejestracji.Działa już księga gości oraz forum, które czeka na zapełnienie.

Pokaż wszystkie kategorie newsów