Artykuły serwisu » Jagged Alliance 2 Unfinished Business

Jagged Alliance 2 Unfinished Business

Artykuły dotyczące oficjalnego, samodzielnego dodatku do Jagged Alliance 2. Z nami nie zabłądzisz podczas podróży po Traconie.

  • Jagged Alliance 2: Unfinished Business

    Arulco ponownie potrzebuje naszej pomocy! Korporacja wydobywcza Ricci Mining & Exploration, która zarządzała słynnymi kopalniami srebra w Arulco podczas panowania Deidranny, nie chce rezygnować z zysku. Za północną granicą, w Traconie, założyła bazę rakietową. W ramach ostrzeżenia, za pomocą pocisków, zniszczone zostało opuszczone więzienie w Tixie. Jeżeli Enrico Chivaldori nie odda kopalni w ręce korporacji, całemu Arulco grozi zagłada.
  • Recenzja Jagged Alliance 2: Unfinished Business

    Sam dodatek nie przynosi oszałamiających zmian w stosunku do pierwowzoru. Są one raczej kosmetyczne. Największą nowością jest całkowita rezygnacja ze znanego z poprzednich części cyklu wątku ekonomicznego. Jedynym sposobem pozyskania pieniędzy jest zagarnięcie ich, bądź spieniężenie dóbr u handlarzy. Przynosi to także zmianę w sposobie rekrutacji najemników - są werbowani na stałe, a pieniądze za zlecenie otrzymują jednorazowo.
  • Solucja Jagged Alliance 2 Unifished Bussines

    Solucja do Jagged Alliance 2 Unfinished Bussines, pozwalająca na względnie bezproblemowo przejście gry i odkrycie wszystkich jej najważniejszych elementów, łącznie z najodleglejszymi zakątkami wyrzutni rakietowej.