Artykuły serwisu » Postacie z Jagged Alliance Back in Action

Postacie z Jagged Alliance Back in Action

Spis i opis wszystkich postaci z jakimi możemy się spotkać w najnowszej odsłonie Jagged alliance, wliczając w to również sprzedawców oraz czołgi.

 • Czołgi w Jagged Alliance Back in Action

  Czołgi w Jagged Alliance Back in Action są niestety rarytasem. Lecz jednak gdy ba niego natrafimy to nie będzie go łatwo zniszczyć. Z tego artykułu dowiemy się wszystkiego na temat czołgów występujących w tej grze.
 • Postacie A.I.M. z Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance nie przynosi nam co prawda nowych najemników lecz wszyscy oni dostali nowe twarze. Z tego artykułu poznamy nowe oblicze najemników z AIM oraz w niektórych przypadkach całkiem ich nowe statystyki.
 • Postacie M.E.R.C. z Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance nie przynosi nam co prawda nowych najemników M.E.R.C. lecz wszyscy oni dostali nowe twarze. Z tego artykułu poznamy ich nowe oblicze oraz w niektórych przypadkach całkiem nowe statystyki.
 • Postacie MERC z Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance nie przynosi nam co prawda nowych najemników lecz wszyscy oni dostali nowe twarze. Z tego artykułu poznamy nowe oblicze najemników M.E.R.C. oraz w niektórych przypadkach całkiem ich nowe statystyki.
 • Postacie N.P.C. z Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance nie tylko, że przynosi nam nowych postaci typu NPC, to jeszcze z spośród multum osób z klasycznego JA2, do Back in Action została wdrożona zaledwie garstka z nich. Z tego artykułu dowiemy się, które to osoby oraz poznamy ich nowe oblicze.
 • Postacie R.P.C. z Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance nie przynosi nam co prawda nowych najemników RPC lecz wszyscy oni dostali nowe twarze. Z tego artykułu poznamy ich nowe oblicze oraz w niektórych przypadkach całkiem nowe statystyki.
 • Sprzedawcy w Jagged Alliance Back in Action

  Nowa odsłona Jagged Alliance wdrożyła do gry multum sprzedawców, którzy różnią się od siebie ilością gotówki na stanie, asortymentem, lokalizacją i innymi podobnymi cechami. Dzięki temu artykułowi zaznajomimy się ze wszystkimi tymi sprzedawcami występującymi w grze.