Artykuły serwisu » Modyfikacja Revenge of the Fallen

Modyfikacja Revenge of the Fallen

Znajdziemy tutaj wszelkie szczegółowe informacje na temat modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen zaczynając od podstawowych informacji przez opisy misji, postaci i innych tego typu rzeczy, a na broniach kończąc.

 • Broń biała w JA2 Revenge of the Fallen

  Artykuł przedstawi nam wszelką broń białą występującą w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Na uwagę zasługują przede wszystkim niesamowite, wręcz można by powiedzieć niewiarygodne obrażenia.
 • Broń ciężka w Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen

  Broń ciężka, która niejednokrotnie ratuje nam życie w ciężkich sytuacjach została opisana w tym artykule. Jeśli chcemy się dowiedzieć jakie rodzaje broni ciężkiej występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen to z pewnością ten artykuł nam w tym pomoże.
 • Broń ogniowa w JA2 Revenge of the Fallen

  W modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen znajdziemy również dość niezwykłą broń ogniową. Są to miotacze ognia oraz jedna broń, która strzela płomieniami. Dokładna charakterystyka tych broni znajduje się właśnie w tym artykule.
 • Broń usypiająca w Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen

  Ten artykuł przybliży nam sylwetki trzech usypiających broni jakie będziemy mogli znaleźć w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen.
 • Fabuła w JA2 Revenge of the Fallen

  Artykuł przedstawia dokładny opis fabuły zawartej w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Dowiemy się z niego co było główną przyczyną, że Deidranna znowu zaczęła wygrywać i przejmować cały kraj jak również poznamy dokładny moment, w którym nasi najemnicy się pojawiają w tej całej historii.
 • Karabinki szturmowe w JA2 Revenge of the Fallen

  Jeśli chcemy zobaczyć wszystkie karabinki szturmowe jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen to z pewnością musimy zobaczyć niniejszy artykuł. Oprócz zwykłych karabinków znajdziemy tu również całkowicie wyciszone szturmówki na krótki zasięg.
 • Karabiny bojowe w JA2 Revenge of the Fallen

  Dzięki temu artykułowi będziemy mieli okazje poznać wszystkie karabiny bojowe jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Znajdziemy tutaj karabiny bojowe, ze wszystkich części Jagged Alliance 2.
 • Karabiny snajperskie w JA2 Revnge of the Fallen

  Jedne z najbardziej ekscytujących broni to znakomita broń snajperska. Jeśli chcemy się dowiedzieć jakie karabiny snajperskie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen to ten artykuł z pewnością nam w tym pomoże. Na uwagę zasługują przede wszystkim obrażenia zadawane przez poszczególne karabiny.
 • LKM w JA2 Revenge of the Fallen

  Lekkie karabiny maszynowe jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen zostały opisane w tym artykule. Oprócz trzech wszystkim dobrze znanym karabinom pojawił się całkowicie nowy, który swoim zasięgiem i obrażeniami wręcz powala z nóg.
 • Materiały wybuchowe w JA2 Revenge of the Fallen

  W tym artykule opisane są wszystkie materiały wybuchowe jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Na uwagę zasługuje z pewnością pokaźna ilość nowych oraz jeśli można by to tak ująć to bardzo innowacyjnych materiałów wybuchowych.
 • Misje w JA2 Revenge of the Fallen

  Znajdziemy tu szczegółowy opis wszystkich misji jakie znajdziemy w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Samych misji jest bardzo dużo, a zadania jakie przyjdzie nam wykonywać są niemal z każdej dziedziny począwszy od eskortowania, dostarczenia poprzez zniszczenia, zlikwidowania, uratowania, a na decyzjach, które zakończą czyjeś życie, a inne uratują kończąc.
 • Pistolety w JA2 Revenge of the Fallen

  Znajdziemy tutaj statystyki wszystkich pistoletów jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Czytając ten artykuł na pewno naszą uwagę zwróci fantastyczna szybkostrzelność niektórych pistoletów.
 • Postacie M.E.R.C. z JA2 Revenge of the Fallen

  Ten artykuł przybliży nam sylwetki jak i również statystyki wszystkich najemników jakich będziemy mogli wynająć z organizacji MERC w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Oprócz znanych nam twarzy do wynajęcia będą nowe "strzelby", których myślę nikt się nie spodziewał, że będą do wynajęcia.
 • Postacie NPC z JA2 Revenge of the Fallen

  Większość zadań jakie wykonujemy w grze JA2 zawsze wiąże się z jakimś cywilem, który należy do grupy o nazwie NPC. W tym artykule poznamy wszystkich nowych cywili NPC występujących w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Kilka osób będzie bardzo znanych lecz nigdy nie miały możliwości aby były częścią samej rozgrywki w grze JA2.
 • Postacie R.P.C. z JA2 Revenge of the Fallen

  Grając w JA2 zawsze możemy natknąć się w jakimś sektorze na różnych cywili, którzy pozwolą się zwerbować i walczyć dla nas. Ten artykuł właśnie przybliży nam wszystkie takie osoby poprzez krótką charakterystykę postaci i ich statystki. Wiele twarzy będzie nam znanych ale również pojawią się i nowe i to nie tylko ludzkie.
 • Potwory z JA2 Revenge of the Fallen

  Jedną z cech charakterystycznych modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen są potwory w niej występujące. Jest ich aż dziewięć rodzajów i o każdym z nich możemy przeczytać w tym artykule obszerną charakterystykę, z której dowiemy się między innymi jaką dany potwór prezentuje wytrzymałość, szybkość, jaki ma zasięg widzenia, jego główną broń i wiele innych podobnych rzeczy.
 • Revenge of the Fallen

  Ogólne informacje oraz zrzuty ekranowe na temat Modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen
 • Specjalne sektory w JA2 Revenge of the Fallen

  Specjalne sektory, o których mowa w tytule charakteryzują się tym, że w każdym z nich znajdziemy coś bardzo interesującego. W modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen występuje ich bardzo dużo. Będziemy mogli zdobywać przeróżne magazyny, odwiedzać farmy do hodowli różnych zwierząt, walczyć w przedziwnych ciemnych sektorach czy podwyższać naszym najemnikom statystyki poprzez odwiedzanie specjalnych do tego przygotowanych sektorów szkoleniowych.
 • Strzelby w JA2 Revenge of the Fallen

  Niniejszy artykuł przedstawi nam wszystkie strzelby jakie występują w modyfikacji Jagged Alliance 2 Revenge of the Fallen. Przeglądając te strzelby na pewno zwróci naszą uwagę fakt, że są one przystosowane do naprawdę grubego zwierza.