Artykuły serwisu » Wywiady z grupami moderskimi

Wywiady z grupami moderskimi

Wszystkie wywiady przeprowadzone przez serwis JACenter.pl z grupami zajmującymi się modyfikacją gier z serii Jagged Alliance.

 • Wywiad z Lisiecem

  "W JA2 i we wszystkich dotychczasowych modyfikacjach brakowało postaci, stanowiącej oś fabuł, byli wynajęci najemnicy, ci dobrzy oraz ci źli. My pragniemy dodać coś nowego, głównego bohatera, który będzie motorem akcji, konflikt ma być tylko tłem." - Wywiad z Lisiecem dotyczące modyfikacji Last Stand.
 • JA2: Renegade Republic - II wywiad ze Scorpionem

  Scorpion to moder dobrze znany każdemu polskiemu fanowi serii Jagged Alliance, pisanie, że jest on autorem nadchodzącej modyfikacji JA2: Renegade Republic jest raczej zbędne. Zainteresowanie jego modyfikacją jest niespodziewanie duże, więc nie bez powodu zdecydowaliśmy się przeprowadzić z nim wywiad. Przeczytaj go i dowiedz się więcej!
 • II wywiad ze Scorpionem - English version

  Scorpion is a modder well-known to every Polish fan of Jagged Alliance. Writing, that he is the author of JA2: Renegade Republic is unnecessary. Interest in his modification is very high, so we have decided to interview him. Read this interview and find out more!
 • II wywiad z Iron Squad

  "Jest trudno, ale jakoś dajemy radę. ;) Przede wszystkim jest to możliwe dzięki nowym osobom w grupie. Obecnie pracuję nad polską wersją edytora sektorów do JA2 1.13 i nie muszę się martwić, że prace nad spolszczeniem Renegade Republic staną." - Drugi wywiad z grupą moderską Iron Squad.
 • Wywiady JACenter.pl

  W poniższym dziale znajdziecie spis wszystkich wywiadów, które zostały przeprowadzone przez serwis Jagged Alliance Center. Nie mylić z wywiadami przetłumaczonymi przez JAC, tutaj znajdują się tylko te, które sami utworzyliśmy. Miłego czytania!
 • Wywiad z Bartkiem0511

  "Nazwę grupy wymyśliłem ja. Czym się sugerowałem? Głównie tym, aby była kojarzona z Jagged Alliance i jednocześnie łatwa do zapamiętania." - Wywiad z Bartkiem0511, szefem grupy moderskiej Jagged Alliance Zone.