Artykuły serwisu » Autorzy serii Jagged Alliance

Autorzy serii Jagged Alliance

Artykuły dotyczące autorów wszystkich oficjalnych gier i dodatków z serii Jagged Alliance oraz Hired Guns: The Jagged Edge.

 • Autorzy Hired Guns: The Jagged Edge

  Czy znasz już autorów gry Hired Guns: The Jagged Edge, wydanej w 2007 roku? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy GFI Russia.
 • Autorzy Jagged Alliance

  Czy znasz już autorów gry Jagged Alliance, wydanej przez Sir-Tech w 1994 roku? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy Sir-Tech.
 • Autorzy Jagged Alliance 2

  Czy znasz już autorów gry Jagged Alliance 2, wydanej w 1999 roku? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy Sir-Tech.
 • Autorzy Jagged Alliance 2 Unfinished Business

  Czy znasz już autorów samodzielnego dodatku Unfinished Business do gry Jagged Alliance 2? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy Sir-Tech.
 • Autorzy Jagged Alliance 2: Wildfire

  Czy znasz już autorów gry Jagged Alliance 2: Wildfire, wydanej w 2005 roku? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy iDeal Games.
 • Autorzy Jagged Alliance: Deadly Games

  Czy znasz już autorów samodzielnego dodatku Deadly Games do gry Jagged Alliance? Nie? Czas najwyższy nadrobić te zaległości - poniżej znajdziecie pełną listę płac osób zaangażowanych w tworzenie gry, na której w głównej mierze znajdują się pracownicy firmy Sir-Tech.