Artykuły serwisu » Hired Guns: The Jagged Edge

Hired Guns: The Jagged Edge

Znajdziesz tu wszystkie artykuły związane z Hired Guns: The Jagged Edge - niebyłym Jagged Alliance 3D, nieoficjalną kontynuacją legendarnej serii.

 • Zapowiedź Hired Guns: The Jagged Edge

  Czym jest więc JAZZ: Hired Guns? Dla osób, które dopiero zetknęły się z tą grą zapewne będzie zdziwieniem, że przez większość czasu tworzono ją jako... kontynuację serii Jagged Alliance. Wcale Wam się nie przewidziało, to prawda. Gra miała nosić nazwę Jagged Alliance 3D i, we wczesnych założeniach, być próbą przed ostatecznym sprawdzianem - JA3.
 • Demo test Hired Guns: The Jagged Edge

  Producent gry, firma Game Faktory Interactive, przyzwyczaił nas już do nagłych decyzji, choćby zmieniając tytuł gry z JAZZ: Hired Guns (na obecny) miesiąc przed premierą. Jednak fanów serii Jagged Alliance najbardziej wstrząsnęła publikacja wersji demonstracyjnej gry na miesiąc przed premierą! Wersja ta waży 730 MB, zawiera 4 sektory oraz 6 najemników.
 • Hired Guns: The Jagged Edge

  Hired Guns: The Jagged Edge to turowa strategia, która pozwoli Ci dowodzić drużyną specjalistów do wynajęcia w największym świecie jaki powstał na potrzeby turowej strategii. Wybierz zadania od różnych, wrogich sobie frakcji i spełniaj je dla pieniędzy, by następnie ulepszyć swój sprzęt, czy też wynająć najlepszych najemników.
 • Hired Guns: The Jagged Edge - Bronie

  W artykule tym znajdziecie spis uzbrojenia dostępnego w nieoficjalnej kontynuacji serii Jagged Alliance, grze Hired Guns: The Jagged Edge, znanej wcześniej jako JAZZ: Hired Guns oraz Jagged Alliance 3D.
 • Hired Guns: The Jagged Edge - Klawiszologia

  Poniższy spis skrótów klawiszowych dotyczy gry Hired Guns: The Jagged Edge, oraz wszelkich jej modyfikacji.
 • Hired Guns: The Jagged Edge - Postacie

  W artykule tym znajduje się lista 10 z 30 najemników wraz z opisami dostępnych w organizacji M.Z.N. (I.M.A.), którymi będziemy walczyć w grze Hired Guns: The Jagged Edge. Jest to pełne tłumaczenie ze strony oficjalnej gry.
 • Hired Guns: The Jagged Edge - Recenzja

  Akcja rozgrywa się w Diamentowym Wybrzeżu, kraju trzeciego świata czerpiącego głównie zyski z turystyki oraz wydobycia diamentów. Dwóch braci sprzecza się o prezydenturę, czego efektem jest wygnanie z kraju jednego z nich, podczas gdy drugi staje się bezwzględnym dyktatorem. Tymczasem krajem wstrząsają kolejne potyczki bandytów z siłami rządowymi.
 • Recenzja wersji komórkowej Hired Guns

  Niewiele osób wie, że PeCetowy Hired Guns: The Jagged Edge, ma już swój odpowiednik w technologii Java na telefony komórkowe. Przyznam się, że oczekiwania w stosunku do tego tytułu miałem spore, oczywiście mając na uwadze, że to tylko gra na komórkę. No, ale po kolei...
 • W poszukiwaniu polskiego wydawcy Hired Guns

  Hired Guns: The Jagged Edge to gra, która przeszła naprawdę trudną drogę jeszcze przed swoją premierą. Wspomnę tu choćby o trzech zmianach tytułu od Jagged Alliance 3D zaczynając, potem zerwanie umowy z dystrybutorem i zmiana nazwy na JAZZ: Hired Guns, wreszcie lato tego roku, kiedy nadano jej obecny tytuł.