Artykuły serwisu » Modyfikacja Vietnam SOG '69

Modyfikacja Vietnam SOG '69

Wszystkie artykuły dotyczące modyfikacji prowadzącej nas w najniebezpieczniejsze regiony Wietnamu, Laosu i Kambodży podczas wojny w 1969 roku.

 • Recenzja Vietnam SOG '69

  Mod wprowadza nas w środek wojny, jako doborowy, acz ściśle tajny, amerykański oddział SOG mamy za zadanie wyeliminować dowództwo Vietcongu w rejonie granicy z Kambodżą, aby uniemożliwić przemyt broni, a tym samym przyśpieszyć koniec wojny. Walki będziemy prowadzić na terenie Wietnamu oraz częściowo właśnie Kambodży, czyli najczęściej na terenach porośniętych gęstą dżunglą.
 • Vietnam SOG '69 - Questy

  Jedyny polski opis wszystkich misji występujących w grze Jagged Alliance 2 Vietnam SOG '69. Znajduje się tu tyle informacji ile tylko udało nam się wyciągnąć z gry, czyli prawie wszystkie.
 • Vietnam SOG '69 - Opis

  Do roku 1967 przepływ zaopatrzeń przepływających przez Kambodżę do komunistycznych wojsk w Południowym Wietnamie został rozpoznany jako główny problem, który przeciwstawiał się wysiłkom Stanów Zjednoczonych w ochronie demokratycznego Południowego Wietnamu. Aby to zakończyć, USA autoryzowało ściśle tajną grupę SOG aby prowadziła sekretne misje obserwacyjne mające doprowadzić do odnalezienia kompleksu w Ho Chi Minh oraz COSVN, prawdopodobnej kwatery komunistów na południu kraju.
 • Vietnam SOG '69 - Polska Wersja

  W porównaniu do Urban Chaos, grupie udało się spolszczyć 100% gry, gdyż nie występuje w niej obecne w UC, a dosyć obszerne intro oraz outro. Same prace nad drugim polszczeniem rozpoczęły się niecały miesiąc po skończeniu poprzedniego projektu, a zakończyły 8 marca 2007 roku. Zaangażowane w nie było łącznie siedem osób. Wielu fanów narzekało, że gra nie ma za dużo tekstu, a grupa ociąga się - nic bardziej mylnego.