Polska Grupa Moderska » Organizacja Polskiej Grupy Moderów


Organizacja

Polskiej Grupy Moderów
LIDER

Jak już zapewne wiecie, szefem polskiej grupy moderskiej został jej założyciel micand1989, który dokonał tego 8 stycznia 2013r. To on koordynuje, zarządza i kieruje działaniami tego zespołu, jednocześnie biorąc za to pełną odpowiedzialność. Jest to wieloletni i doświadczony użytkownik naszego serwisu, który doskonale zna realia zarówno samej sceny moderskiej JA2, jak i również najbardziej popularnej i wszechstronnej modyfikacji, jaka na tej scenie powstała, czyli Jagged Alliance 2 1.13. Sam ma na koncie kilka modyfikacji, między innymi znakomity Silent Sniper Mod, który wprowadza tak bardzo potrzebną, a jednak zaniedbaną przez twórców JA2 1.13, możliwość cichej likwidacji przeciwników.CZŁONKOWIE

Liczba osób wchodzących w skład polskiej grupy moderskiej jest zmienna, bo w każdej chwili, ktoś może zrezygnować lub dołączyć. Lecz jak na razie tendencja jest tylko ku górze i ich liczba ciągle wzrasta. Poza tym wiele z tych osób ma specjalistyczną wiedzę na temat konkretnej części szeroko rozumianej informatyki. Jest to bardzo ważny czynnik sukcesu każdego zespołu. Dzięki takiemu skonsolidowaniu wiedzy, każde przedsięwzięcie jest możliwe do zrealizowania.

Na chwilę obecną wszystko się powolutku się krystalizuje, co, kto, jak oraz gdzie i gdy tylko wszystko będzie wiadome na 100%, to od razu podamy Wam te informacje, poprzez uzupełnienie poniższej tabelki.

Nazwa osoby W grupie od Specjalizacja
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY

Oczywiście jest to grupa otwarta, i każdy z Was, którzy czują się na siłach, aby ją wspomóc swoimi umiejętnościami np. w programowaniu, obróbce grafiki, animacjach 3D, tłumaczeniu tekstów na inne języki obce lub w innych sferach wiedzy przydatnych w modyfikowaniu, jest zawsze mile widziany. Zgłoszenia bardzo prosimy kierować do lidera grupy, czyli micanda1989. To on ostatecznie akceptuje wszystkie prośby o dołączenie do grupy, a także o jej avatarze, typu grupy, randze i kolorze nicku osób wchodzących w jej skład, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu tych zagadnień z aktualnymi członkami całego zespołu.
JAK PRACUJE GRUPA

Z racji tego, że wszystko jest jeszcze w fazie organizacji (już prawie końcowej), dokładne metody i zasady na których będzie się opierać wspólna praca jeszcze nie jest znana. Z tego co nam wiadomo, to będą to dwa spotkania tygodniowo po godzinę lub dwie, a forma spotkań będzie poprzez internet i wybrany przez wszystkich wspólny komunikator. Gdy tylko cała organizacja się zakończy, to od razu podamy Wam pełną informację, na jakich zasadach ta wspólna praca będzie działała.
Autor: Starchris, Brak komentarzy · 15097 czytań
Komentarze (0)Nick: