Wywiady z grupami moderskimi » Wywiady JACenter.pl

Wywiady


W poniższym dziale znajdziecie spis wszystkich wywiadów, które zostały przeprowadzone przez serwis Jagged Alliance Center. Nie mylić z wywiadami przetłumaczonymi przez JAC, tutaj znajdują się tylko te, które sami utworzyliśmy. Miłego czytania!

Wywiad z Normanem Olsenem [07.07.2009]
Wywiad, jakiego nie było w świecie Jaggedów od dawien dawna, bowiem przeprowadzony z osobą, która była zaangażowana w tworzenie Jagged Alliance! Norman Olsen zajmował się w tej produkcji głównie grafiką, ale wie znacznie więcej, aniżeli moglibyśmy wcześniej przypuszczać. Opowiada o tym jak wyglądały prace nad grą, oraz co sądzi o jej przyszłości.


Wywiad z Łukaszem Kubiakiem (TopWare Poland) [20.06.2008]
W dniu premiery Hired Guns: The Jagged Edge nie mogło zabraknąć niespodzianek na JACenter. Przeprowadziliśmy więc wywiad z Łukaszem Kubiakiem, który w firmie TopWare Poland zajmuje się marketingiem. Dowiedz się jak szły prace nad lokalizacją i jakie są efekty współpracy z fanami.


Wywiad z Serge Popovem [07.04.2008]
Pierwszy w historii polskojęzyczny wywiad z twórcą jednej z oficjalnych części serii Jagged Alliance. Serge Popov to autor dobrze znanego Jagged Alliance 2: Wildfire. Fani raczej średnio oceniają ową część. A co myśli o niej sam Serge? Jak doszło do stworzenia tej części i dlaczego powstały jej dwie wersje? Na pytania te i inne odpowiedź znajdziesz w naszym wywiadzie.


Wywiad z Andrewem Kazakowem [3.12.2007]
Pierwszy polski wywiad z twórcą Jagged Alliance 3 i pierwszy na świecie z samym szefem projektu. Andrew Kazakov odpowiada na niezwykle ciekawe pytania zadawane przez fana takiego jak Wy. Z wywiadu można wyciągnąć sporo informacji, min. że w planach są dodatki do JA3.


Wywiad z Lisiecem [2.08.2007]
Polska grupa moderska Iron Squad informując o tworzonej modyfikacji Last Stand wywołała duże poruszenie w świecie Jagged Alliance. Aby dowiedzieć się nieco więcej na temat nowe produkcji grupy, porozmawialiśmy z osobą, która bierze udział w projekcie - Lisiecem.


II wywiad ze Scorpionem [11.07.2007]
To już drugi wywiad ze Scorpionem, moderem dobrze znanym polskiej społeczności Jagged Alliance i autorem modyfikacji Vengeance i Renegade Republic, tej drugiej dotyczy właśnie wywiad z którego można dowiedzieć się naprawdę wiele.


II wywiad z Iron Squad [22.06.2007]
Drugi wywiad z Lenem, szefem grupy Iron Squad która stworzyła między innymi spolszczenia do Urban Chaos oraz Vietnam SOG 69'. Ponownie wywiad dotyczy wielu tematów - priorytetem są jednak aktualne projekty polskiej grupy moderskiej.


Wywiad z Bartkiem0511 [10.01.2007]
Wywiad z Bartkiem 0511, młodym moderem, twórcą małej modyfikacji JA2: Wielka Wojna oraz dobrze zapowiadającej się JA2: Nowa Kaledonia. Wywiad skupia się na działalności niedużej grupy JA Zone oraz jej projektu.


Wywiad z Iron Squad [28.12.2006]
Wywiad z Lenem, szefem grupy Iron Squad odpowiedzialnej m.in. za polskie wersje do JA2: Urban Chaos i JA2: Vietnam SOG '69. Wywiad dotyczy wielu tematów, m.in. działalności grupy Iron Squad, jej projektów, strony internetowej oraz planach na przyszłość.


Wywiad z Maxem Tuminem [07.09.2006]
Drugi polski wywiad (po Gry.o2.pl) przeprowadzony z kierownikiem projektu Jagged Alliance 3D (obecnie JAZZ: Hired Guns) - Maxem Tuminem. Wywiad został opublikowany w czasie, gdy Strategy First zerwało umowę z rosyjskim GFI tak więc jest to pierwszy wywiad w którym znaleźć można odpowiedzi na pytania dot. przyszłości gry.


Wywiad ze Scorpionem [22.08.2006]
Przeprowadzony w czerwcu 2006 roku wywiad ze Scorpionem, twórcą modyfikacji Renegade Republic oraz JA2: Vengeance. Autor opowiada o wielu ciekawych rzeczach związanych z jego modyfikacjami, wywiad skupia się głównie na tej najnowszej - Renegade Republic.
Autor: Redakcja JACenter.pl, 2 komentarze · 18662 czytań
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaStridingshadow

    Lukas, dodałbyś ostatni, najnowszy wywiad z Norm'em Olsenem.

  • Avatar użytkownikalukasamd

    Proszę bardzo, dodane ;)
Nick: