Modyfikacje » Militia Factions Mod

Militia Factions Mod Logo

Jagged Alliance 2
Militia Factions Mod

Autor modyfikacji:: Will Gates
Wersje językowe:: Angielska
Podstawa: Jagged Alliance 2
Premiera: 07.07.2007r.
Rozmiar: 28 MB (Download)


Ogólnie rzecz biorąc, modyfikacja nie ma być czymś niesamowitym na miarę Urban Chaos czy Renegade Republic. To raczej unowocześnienie starego, dobrego Jagged Alliance 2. Rzecz, która ma ją najbardziej wyróżniać spośród innych, to nowe tilesety, ale po kolei... Zacznijmy od tego, co pozostało bez zmian. Akcja nadal rozgrywa się na ulicach, a właściwie bezdrożach Arulco. Także misje są te same choć niektóre mają inne zakończenia. Na mapie kraju, choć na pierwszy rzut oka takiej samej, naniesiono kilka zmian. Gdzieniegdzie pojawił się drobny śnieg, a na dole 4-sektorowa wyspa.

W grze dostępne są bronie południowo-amerykańskie, hiszpańskie i brytyjskie oraz kilka fikcyjnych. Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie to modele. Ale jedna broń pojawi się na pewno - miotacz ognia! Poza tym, wprowadzono kilka nowych obiektów, jak np. ponton, wieżyczka kościoła, zaokrąglone ściany... Wszystko możecie obejrzeć na screenach. I, trzeba przyznać, wygląda bardzo ciekawie. Ponadto zastosowano wiele mniejszych udoskonaleń. Wymieńmy choćby poprawiony efekt rozprzestrzeniania się gazu, nowe tereny (lekki śnieg, jesienne drzewa, bagna itp.), nowy interfejs. Poprawiono również wygląd Dynamo po rekrutowaniu. W Omercie znalazło się więcej wrogów i nareszcie nauczono ich odbijać to miasto, więc nie będziemy mogli się czuć tam tak bezpieczni, jak wcześniej. W San Monie pojawił się wrogi garnizon.

Wprowadzone zostaną poprawione sektory z milicją, która nam pomoże lub... My będziemy musieli jej pomóc, np. uwalniając funkcjonariuszy. Pojawia się więcej pułapek, płotów i krzaków. Miasta są bardziej ruchliwe, przez co i bardziej realistyczne. Poza tym dodano patche na wcześniejszą rekrutację rebeliantów i Slaya. Choć modyfikacja powstała na standardowe JA2 nie zapomniano o modzie 1.13. Konwersją zajął się LilAlien. Militia Factions to dobra modyfikacja z wieloma ulepszeniami. Choć nie bije rekordów, to na pewno warto w nią zagrać. Premiera nastąpiła 07.07.07. Przyznać trzeba, że dość nietypowa data :)


Militia Factions Mod - 01 Militia Factions Mod - 02 Militia Factions Mod - 03 Militia Factions Mod - 04

Zobacz więcej
Autor: Len, 8 komentarzy · 22792 czytań
Komentarze (8)
 • Avatar użytkownikaXBARTEKX

  Wie ktoś jak to ustrojstwo zainstalować?? Pisać na gg proszę :D 6564582 ;].

 • Avatar użytkownikalukasamd

  No przecież działa i na JA2 Gold i na JA2 1.13 więc o co chodzi? Na wersji PL są problemy z AIM ale odpowiedź na to masz na forum.

 • Avatar użytkownikaRob147

  Ciekawy Modzik ;] Dobry ;p

 • Avatar użytkownikaJakeob 222

  Cóż ja czółem się nabity w butelkę

 • Avatar użytkownikagrzes

  mi ciogle blokuje co 15 30 minut jak czlowiek gada albo gra sie wylacza pomocy

 • Avatar użytkownikaPaker111

  "ciągle" (itd) - naucz się pisać po polsku, albo nikt nie będzie Cię rozumiał i nie będzie w stanie Ci pomóc.

 • Avatar użytkownikakeriello

  Gdzie mogę to pobrać?

 • Avatar użytkownikalukasamd

  W downloadzie jest cały dział tej modyfikacji, wystarczy zajrzeć:

  Militia Factions Mod - Download
Nick: