03: Jagged Alliance 2 » Demo »

Jagged Alliance 2 Trial

Jagged Alliance 2 Trial
Data aktualizacji: 30 cze 2016 01:05 Pobrań: 3660 Download!
Ten niewielki program umożliwia pobranie pełnej wersji Jagged Alliance 2 ograniczonej czasowo do 3 godzin grania (licencja typu trial). Gra jest pobierana z oficjalnych serwerów partnera firmy Strategy-First i jest w pełni legalna.

Po uruchomieniu głównego pliku "JA2 Trial Downloader.exe", zacznie się właściwe pobieranie całej gry, po jego ukończeniu nastąpi krótkie wypakowanie i powinien otworzyć się najnormalniejszy instalator gry, z wszelkimi opcjami. Gra instaluje się w najwyższej dostępnej wersji Gold 1.12 ENG.

JA2 Trial - szczegółowe informacje
Komentarze (6)
 • Avatar użytkownikaGratka

  Wystarczy na to wrzucić którykolwiek z dostępnych patchy, a najlepiej ten najwyższy, czyli gold 1.12 i mamy pełną wersję, Pozdro.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Tak, tylko pamiętaj, że przez taką modyfikację, ten trial wtedy robi się niezbyt zgodny z licencją, jedynie pod modyfikacje jest fajną alternatywą.

 • Avatar użytkownikaBaczek

  Spotkał się ktoś z problemem przy pobieraniu triala? To wina po mojej stronie czy serwera? Czy ten trial wciąż jest gdziekolwiek dostępny? Robiłem formata i głupi ja zapomniałem przerzucić tę grę gdziekolwiek :/

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Sprawdziliśmy i faktycznie, my też nie możemy go pobrać. Prawdopodobnie mógł być ten trial usunięty z serwerów lub serwer ma jakąś awarie. Na razie go zostawimy, zobaczymy, może zostanie przywrócony. Niestety nie ma nigdzie tego triala, ponieważ ściągnąć go można było tylko przez ten plik.

 • Avatar użytkownikaBaczek

  To kiepsko bo nie widzi mi się płacenia za wersję steam, może uda mi się wychaczyć tanią wersje w normalnej cenie jak na tak starą grę :/

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Absolutnie nie skazuj się na wersje Steam, za 20 euro. Poszukaj w naszym sklepie, ceny zaczynają się już od 8 zł. https://jagged-alliance.pl/artykul494/s ... -alliance/
Nick: