10: Programy dla Moderów » JA1: Deadly Games »

JA1 DG Saved Games Editors

JA1 DG Saved Games Editors
Data aktualizacji: 27 lis 2013 21:28 Pobrań: 1848 Download!
Jest to zestaw pięciu programów do JA1 Deadly Games, które umożliwią nam edycję istniejących już zapisanych stanów gry. Narzędzia pozwolą nam na zmianę wszystkich aspektów naszych postaci, poczynając od inwentarza, aż po ich statystyki kończąc. Programy są w angielskiej wersji językowej.

PIERWSZY PROGRAM - pozwala na zmianę tylko inwentarza najemników. Ich pseudonimy pojawią się na białym polu w lewym dolnym rogu. Aby program zadziałał, należy go przekopiować do głównego katalogu gry JA1 Deadly Games, a następnie uruchomić go za pomocą pliku "dged3205.exe". Następnie za pomocą zakładki "Load" należy załadować save (one są zawsze w głównym katalogu gry). Po jego wczytaniu możemy bez przeszkód zmieniać przedmioty wybranej postaci. Po zakończeniu prac, trzeba na kliknąć na zakładkę "Save".

DRUGI PROGRAM - tutaj oprócz inwentarza, będziemy mogli do woli zmienić statystyki najemników. Jego główne pliki również należy przekopiować do katalogu, gdzie znajduje się gra i uruchomić go za pomocą pliku "DGEDIT.EXE". Nastepnie klikamy na zakłdakę "File" i wybieramy odpowiadający nam save, potem należy kliknąć na zakładkę "Load 1&2, wtedy załadują sie pierwsi dwaj najemnicy w naszym oddziale, po ich edycji zapisujemy zmiany zakładką "Save" i gotowe. Jeśli będziemy chcieli dalszych najemników usprawniać, to trzeba wybrać "Load 3&4" i tak dalej.

TRZECI PROGRAM - dzięki niemu nasz stan gotówki zmieni się o tyle, ile wpiszemy w programie. Jego pliki należy przekopiować do głównego katalogu gry i uruchomić za pomocą pliku "DGMON.EXE". Zapisane stany gry zostaną automatycznie wykryte, wybieramy któryś z nich i naciskamy enter, po chwili pojawi się pytanie o ilość gotówki, wpisujemy liczbę, klikamy jeszcze raz enter i gotowe.

CZWARTY PROGRAM - ten edytor z kolei potrafi w bardzo szybki sposób uleczyć wszystkich naszych najemników i dać im wszystkie statystyki na maksa. W tym celu należy przekopiować wszystkie jego pliki do głównego katalogu gry, program będzie działał tylko na pierwszym zapisanym stanie gry, dlatego przed skorzystaniem z niego, aktualną grę zapiszcie na pierwszym slocie. Plik o nazwie "QHEAL2.EXE" leczy wszystkich, plik "MEDIC!.EXE" tylko bandażuje rannych, a plik "JAGMAX.EXE", daje wszystkim postaciom maksymalne statystyki.

PIĄTY PROGRAM - ostatni edytor potrafi uleczyć wszystkich najemników, a dodatkowo jest wirtualnym targowiskiem. Żeby z tego wszystkiego skorzystać, należy jego pliki skopiować do głównego katalogu gry i uruchomić go za pomocą "TRADE.EXE", następnie wpisujemy numer save'a i klikamy enter, potem jeszcze raz enter, aby wejść do handlu i dopiero tutaj możemy wybrać odpowiednią opcję w celu edycji zdrowia postaci, kupna lub sprzedaży przedmiotu. Ich dokładne numery znajdują się w pliku "TRADE.TXT", załączonym do tego narzędzia.
Komentarze (0)Nick: