10: Programy dla Moderów » Jagged Alliance 1 »

JA1 Saved Games Editors

JA1 Saved Games Editors
Data aktualizacji: 27 lis 2013 23:20 Pobrań: 3769 Download!
Jest to zestaw czterech programów do Jagged Alliance 1, które umożliwią nam edycję istniejących już zapisanych stanów gry. Narzędzia pozwolą nam na zmianę wszystkich aspektów naszych postaci, poczynając od inwentarza, aż po ich statystyki kończąc. Programy są w angielskiej wersji językowej.

PIERWSZY PROGRAM - umożliwi nam całego inwentarza najemników oraz ich statystyk. Aby program zadziałał, należy go przekopiować do głównego katalogu gry JA1, a następnie uruchomić go za pomocą pliku "jasedytor.exe". Jeśli są już tam zapisane stany gry, to narzędzie od razu je wykryje i wybór ich będzie w zakładce u góry. Po wybraniu save'a, należy kliknąć na ikonkę otwartego folderu z lewej strony i w tym momencie cały save zostanie wczytany. Teraz wystarczy dać najemnikom wszystko to, co tylko wydaje nam się najlepsze. Każdy slot można edytować poprzez naciśnięcie pionowego białego przycisku obok niego. Edycję statystyk postaci wykonujemy poprzez zakładkę "Parametry najemnika", znajdującą się u samej góry programu. Każda zmiana zostaje automatycznie z góry zapisana i po wdrożeniu wszystkiego, należy po prostu zamknąć program.

DRUGI PROGRAM - on będzie miał możliwość zmiany wszystkich aspektów postaci łącznie z samą ich nazwą. Jego pliki należy przekopiować do katalogu z grą i uruchomić za pomocą "JAEDIT15.EXE". Program od razu wykryje zapisane stany gry i je wyświetli w lewej kolumnie, trzeba wybrać jeden i go otworzyć, dwa razy na niego klikając i w nowo otwartym oknie, będzie możliwa cała edycja wszystkich najemników. Po dokonaniu zmian, klikamy na dole na zakładkę "MENU", a potem na "SAVE" i gotowe.

TRZECI PROGRAM - dzięki niemu zmienimy każdy aspekt postaci, od samej nazwy, po dodanie przedmiotów, a na edycji statsytyk kończąc. Aby uruchomić to narzędzie, należy je wpierw przekopiować do głównego katalogu gry. Program jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze, po dokonaniu zmian wystarczy kliknąć na dużą zakładkę "SAVE" i gotowe.

CZWARTY PROGRAM - w ostatnim edytorze będziemy mogli zmienić tylko statystyki naszych najemników. Aby uruchomić to narzędzie, należy je wpierw przekopiować do głównego katalogu gry, on automatycznie wykryje zapisane stany gry i po jego uruchomieniu przy pomocy pliku "JAGMERC.EXE", zapyta się, który save załadować. Po wybraniu odpowiedniego, będziemy mogli wybrać interesującego nas najemnika i wdrożyć mu nowe statystyki. Będzie również dostępna opcja, która pozwoli nam od razu hurtem wykonać zmiany dla wszystkich postaci.
Komentarze (0)Nick: