01: Jagged Alliance » Spolszczenie »

JA1 Spolszczenie v1.2

JA1 Spolszczenie v1.2
Data aktualizacji: 27 lis 2013 15:54 Pobrań: 4358 Download!
Spolszczenie do gry Jagged Alliance 1. Przetłumaczone zostało 100% gry - wszystkie napisy, filmy oraz tekstury. Projekt opiera się na najnowszym patchu w wersji 1.13, dlatego nie jest on wymagany do instalacji.

W paczce znajdują się dwie wersje. Pierwsza dla tych osób, które posiadają pełna grę razem z CD (ok. 500 MB), a druga jest przeznaczona dla okrojonej wersji nie wymagającej CD (ok. 21 MB).

Preferowana podstawa: JA1
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Spolszczenie wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jego głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA1. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA.EXE" lub poprzez DosBox.
Komentarze (7)
 • Avatar użytkownikazalef87

  ale spolszczenie do ktorej czesci JA?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Z godnie z informacjami od Twórców spolszczenia jest to spolszczenie do podstawowej wersji JA1. Nie obejmuje dodatku Deadly Games.

 • Avatar użytkownikapio

  Ktoś próbował to doinstalować do wersji DRM-FREE z Humble Bundle? Moja gra zawiesza się po zabiciu pierwszego przeciwnika.

 • Avatar użytkownikaGus

  Czy spolszczenie działa na wersji ze Steama?

 • Avatar użytkownikaGus

  Sprawdziłem, działa :) Dziękuję autorom spolszczenia. Świetna robota panowie. Jeśli ktoś ma steamową wersje może śmiało ściągać, a jeśli ktoś nie ma to niech zakupi. Na allegro zapłaciłem jakieś 5 zł z tego co pamiętam za JA1 + Deadly Games. Pozdrawiam fanatyków gry :)

 • Avatar użytkownikaGus

  cóż ucieszyłem się za szybko.. gra sie wiesza jak u pio - po pierwszym killu :/ jeśli ktoś zna rozwiązanie.. ehh a miałem tyle radochy ... no nic trzeba będzie grać w wersji oryginalnej niestety.

 • Avatar użytkownikaCEMPESSO

  Hej, problem zawieszającej się wersji JAGGED ALLIANCE PL leży w pliku JA.EXE. Trzeba HEX EDITORem zamienić słowo KONAJĄCY na np. KONAJACY - to polska litera zacina cały exec:-) Po zamianie działa elegancko i gra się nie zawiesza. Pozdrawiam, Mario.
Nick: