09: Modyfikacje »

JA: Back in Action

Combat Evolved 1.07 Pobierz Plik
Jest to jak dotąd najbardziej wszechstronna i rozbudowana modyfikacja do JA Back in Action, zmieniająca praktycznie wszystko, co tylko mogło być zmienione i do czego moderzy mieli dostęp.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 3203
Zombie Mod Pobierz Plik
Jest to modyfikacja, która w bardzo kreatywny i innowacyjny sposób potrafiła wykorzystać całą mechanikę, jaka została stworzona na potrzeby gry JA Back in Action. Przede wszystkim na warsztat edycji zostały wzięte sposoby poruszania się postaci i zamieniono je na typowy chód zombiaków. Dzięki takiemu zabiegowi wszyscy przeciwnicy w grze wyglądają jak prawdziwe zombie.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1505
Blue Dawn Mod 0.4b Pobierz Plik
Główną zaletą tej modyfikacji jest to, że w maksymalnie możliwy sposób urealniła wszelkie możliwe aspekty związane grą, a przede wszystkim statystyki i parametry broni, których dodano tutaj bardzo dużo.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1766
All Modifications Together v1.15 Pobierz Plik
Jest to zestaw ponad 15 modyfikacji do JA Back in Action, które zostały połączone w jednego dużego moda.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 4303
Ultimate AIM-Professionals v2.2 Pobierz Plik
Główny pomysł, który przyświeca tej modyfikacji, to twarda brutalna wojna, na którą wybierają się sami profesjonaliści z AIM. Poziom trudności tej modyfikacji jest na tyle wysoki, że trzeba przygotować się na naprawdę piekielne bitwy o przetrwanie.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1359
Firearms Rebalanced Experiment v2.4 Pobierz Plik
Modyfikacja zmienia w taki sposób statystyki broni oraz przeciwników, że wymagana jest od gracza bardzo mocna gra taktyczna.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 708
Improved ICE v1.03 Pobierz Plik
Jest to modyfikacja, która dokonuje zmian w trzech sferach gry, mianowicie chodzi tutaj o przedmioty, cywili oraz doświadczenie. Każda ta sfera została tak przeorganizowana, aby gra była bardziej ciekawsza i co przede wszystkim mniej kłopotliwa w zarządzaniu całą rozgrywką.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 926
Drops All Items v1.5 Pobierz Plik
Opcja tworzona przez tę modyfikację jest chyba najbardziej poszukiwaną i pożądaną spośród wszystkich innych w świecie Jagged Alliance. Dzięki niej, wszyscy ogólnie pojęci pokonani przeciwnicy i inne pokonane postacie, zawsze będą zostawiać (upuszczać) cały ekwipunek, jaki mieli ze sobą.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 3515
MERC is Back Pobierz Plik
Dzięki tej modyfikacji, będziemy mieli możliwość zagrania najemnikami z organizacji MERC w JA Back in Action, która niestety w oficjalnym wydaniu jest ich pozbawiona.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1203
New Interfaces Pobierz Plik
Jest to zestaw dwóch nowych interfejsów do wyboru dla Jagged Alliance Back in Action

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1146
Mini Mods Pobierz Plik
Jest to zestaw dziewięciu małych modyfikacji do Jagged Alliance Back in Action

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1098
All Items Forever v1.00 Pobierz Plik
Osoby, które będą chciały stworzyć własną modyfikację lub przetestować jakieś kwestie związane z grą JA Back in Action, na pewno ucieszą się z powodu istnienia tej modyfikacji. Daje ona nam możliwość przetestowania niemal bez ograniczeń przeróżnych spraw związanych z działaniem tej gry.

Pełny opis modyfikacji

Pobrano: 1136