Jagged Alliance 2 Trial Pobierz Plik
Ten niewielki program umożliwia pobranie pełnej wersji Jagged Alliance 2 ograniczonej czasowo do 3 godzin grania (licencja typu trial). Gra jest pobierana z oficjalnych serwerów partnera firmy Strategy-First i jest w pełni legalna.

Po uruchomieniu głównego pliku "JA2 Trial Downloader.exe", zacznie się właściwe pobieranie całej gry, po jego ukończeniu nastąpi krótkie wypakowanie i powinien otworzyć się najnormalniejszy instalator gry, z wszelkimi opcjami. Gra instaluje się w najwyższej dostępnej wersji Gold 1.12 ENG.

JA2 Trial - szczegółowe informacje

Pobrano: 2671
Jagged Alliance 2 Demo Pobierz Plik
Wersja demonstracyjna gry w języku angielskim. Do dyspozycji będziemy mieli ukrytą mapę sektorze P1, najpierw do oswobodzenia będzie powierzchnia, potem będziemy musieli zejść do piwnicy i tam zneutralizować wszystkich przeciwników, a jeśli wybraliśmy opcję Sci-Fi, to jeszcze niżej w podziemiach, będą na nas czekały Crepitusy. Najemnicy którymi się posłużymy to będą: Ivan, Shadow, Vicki, Gasket oraz Dr. Q.

Demo jest w angielskiej wersji językowej.

Do uruchomienia dema nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki, ani tym bardziej jakakolwiek instalacja. Demo wypakowujemy i w jego głównym katalogu, za pomocą pliku "ja2.exe", od razu uruchamiamy grę.

Pobrano: 2711