09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

Return to San Amaro

Return to San Amaro
Data aktualizacji: 22 kwie 2023 13:22 Pobrań: 72 Download!
Tym razem mamy coś dla fanów klasycznego JA2, ponieważ projekt ten bazuje na Stracciatelli, czyli oryginalnym silniku z 1999 roku. Autorzy projektu Azazel and Papill0n, dali nam do dyspozycji setki sektorów wykonanych na nowo, dodatkowe miasto, nieco zmienioną fabułę na początku rozgrywki oraz oczywiście nowe postacie możliwe do zwerbowania i wiele nowych broni.

Po wylądowaniu w Omercie, nie będziemy już mieli listu do Enrico, tylko formułę antidotum, którą należy dać dr. Willisowi, czekającemu w sektorze obok, czyli A10. Po oddaniu formuły doktor przyłączy się do nas jak i również inny najemnik tam znajdujący się w postaci Wildcata. W tym sektorze znajduje się jeszcze Dynamo i Shank, którzy po zagadaniu do nich, również dołączą do naszej drużyny. Po odbiciu Omerty warto udać się do sektora poniżej, a mianowicie B9, czekał tam na nas będzie Maddog wraz ze swoim samochodem Eldorado. Z kolei wszyscy rebelianci zostali przeniesieni do sektora I6 Estoni.

URUCHOMIENIE
1. Po ściągnięciu modyfikacji od razu ją uruchamiamy plikiem "ja2-launcher.exe",
2. W górnej zakładce "DATA", w podzakładce "JA2 Game Directory", wskazujemy główny folder gry JA2,
3. W zakładce "MODS" zaznaczamy w prawym oknie mod Return to San Amaro i przenosimy go do lewego okna: ZDJĘCIE
4. Następnie w poszczególnych pozostałych zakładach dostosowujemy grę do naszych upodobań w aspekcie rozdzielczości, wersji językowej oraz innych dodatków,
5. Zapisujemy zmiany,
6. Grę uruchamiamy w pierwszej górnej zakładce "PLAY", opcją "Play Ja2 Stracciatella".

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do samej instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikacja zawiera w sobie właściwą wersję JA2 Stracciatella.
Komentarze (9)
 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Pobrałem, przeszedłem początek i rekrutowałem czterech najemników RPC w drugim sektorze (nie widzę Fatimy w pierwszym) - nie wiem czy prawidłowo - czy może jest dostępny opis misji tego ciekawego moda.

 • Avatar użytkownikajaskiel

  wklejam zawartosc i nic moze mozna prosic o pomoc mam wersje gog 1.12

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Działać działa i to z Win10 z genialnym Jagged Alliance na Windows 7, 8, 8.1, 10 - ale przydałoby się trochę wskazówek zmian opis misji poradnik (brak Fatimy rekrutacja 4 NPC i co dalej).

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  A tak już doczytałem "Po odbiciu Omerty warto udać się do sektora poniżej, a mianowicie B9, czekał tam na nas będzie Maddog wraz ze swoim samochodem Eldorado. Z kolei wszyscy rebelianci zostali przeniesieni do sektora I6 Estoni." - ale prosimy o więcej opis misji broni itd.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  @jaskiel
  Ten mod to wyjątek i inaczej się go uruchamia. Nie musisz nic kopiować i wklejać. Tak jak w opisie, po ściągnięciu uruchom od razu plik tam znajdujący się "ja2-launcher.exe" i w oknie w zakładce "DATA", w podzakładce "JA2 Game Directory" musisz wskazać, gdzie masz zainstalowany ten JA2 z GOGa. Reszta tak jak w opisie.

  @marcinl0
  Zapytaj twórców o to na ich forum, tylko oni będą wiedzieć takie rzeczy.
  https://thepit.ja-galaxy-forum.com/inde ... 9&start=0&

 • Avatar użytkownikajaskiel

  nadal mi blad pokazuje moze mam zła wersje gdy jak by mogł link podac wersje i moda tu to bylbym wdzieczny

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  W każdym razie sam bazuję na płatnej wersji JA2 GOG i jakoś działa ze Straciatella - ale to może zależeć także od konkretnej wersji systemu grafiki konfiguracji sterowników itd. - bo np. na innym notebooku nie działa mi inny mod Kingpin Side Mod i Deidranna Side Mod - i dotąd nie wiem co jest przyczyną. Po prostu już tak jest z JA JA2 JAUB i modami do nich - i tym większa satysfakcja jeśli uda się aktualnie grać w tak wiekową kultową grę.

 • Avatar użytkownikajaskiel

  no coz to moge pozazdroscic ja dotychczas kazdego moda ograłem ale moze sie uda i z tym gra jest wybitnie klimatycznie zrobiona nawet ten nowy jagged nie bedzie w mojej ocenie lepszy jak w to na modach

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  W każdym razie dla mnie oryginalne stare dobre JA JA2 JAUB + ew. mody ma podstawową na dzisiaj zaletę: gra dzisiaj "NIE ZAMULA" nawet na nie najmocniejszym obecnie sprzęcie. Tego najbardziej obawiam się w nowym JA3 - że cała przyjemność z nowej gry zostanie zniszczona przez wymagania sprzętowe / grafiki / systemowe. Przez to wolę grać np. w pierwsze Kings Bounty (albo w stare Heroes 2 czy XCOM Terrof from the Deep) - a nie w najnowsze Kings Bounty 2 z wspaniałą ale zniechęcająco zamulającą grafiką i męczący mało miodny gameplay (da się w ogóle zagrać tylko "po patchach").
Nick: