09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

JA2 1.13(8338) + DBB IoV 929 + ITS + Arulco Revisited v1.41

JA2 1.13(8338) + DBB IoV 929 + ITS + Arulco Revisited v1.41
Data aktualizacji: 09 mar 2017 01:54 Pobrań: 1604 Download!
Jest to połączenie BETY 1.13 plus znany wszystkim mod, który do podstawowego zestawu broni i przedmiotów, dodaje nieprawdopodobną ilość swoich własnych w liczbie grubo ponad trzech tysięcy i do tego jeszcze możliwość zwerbowania absolutnie wszystkich najemników. Gdyby tego było mało, to mamy tu jeszcze wdrożony znakomity projekt w postaci Arulco Revisited

Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA2_Volatile_r8338.exe".

JA2 1.13(8338) + DBB IoV 929 + ITS + Arulco Revisited v1.41 - szczegółowe informacje
Komentarze (14)
 • Avatar użytkownikaNickowy

  BUG Report #1

  Zaraz na starcie wywala błąd. Obojętne, czy się czeka w Omercie, czy też ruszy w drogę, po upływie kilku godzin w grze (obojętnie jak przyspieszonych i obojętne w którym kierunku się idzie z Omerty) Wywala u mnie to co poniżej:

  Runtime Error

  GetArmsDealerTypeFromItemNumber()Invalid Class 0 For Item 1962 AF0

  Wspomnę, że grając innym oddziałem na innym save-ie, nie miałem tego problemu.

  Moda wrzuciłem na świeżą instalkę JA2 Gold

 • Avatar użytkownikaNickowy

  Zapomniałem dopisać, pardon

  Assertion Failure (Line 1134 in file Arms Dealer.init.cpp)

 • Avatar użytkownikakwachu

  Dalej występuje ten sam błąd? Opisz dokładnie jaki masz OS i czy masz aktualne biblioteki w systemie operacyjnym? Generalnie gdybyś chciał je uaktualnić a nie wiesz które dokładnie generują problem to polecam program "All in One Runtimes". Zaktualizuje wszystkie niezbędne biblioteki OS.
  Pozdro.

 • Avatar użytkownikaAshieen

  Mam identyczny probLem. Zaktualizowałem tym programem jednak niestety bez zmian. win 7 64bit. Problem pojawiał się wielokrotnie. Teraz w San monie.

 • Avatar użytkownikahrslvgr

  Mam poważny problem. Wrzucam ściągnięte pliki na JA 2 1.12 gold z GOG i przy próbie uruchomienia za pomocą "JA2_Volatile_r8338.exe" proces się przez chwilę odpala, po czym się automatycznie wyłącza. Nie mam tego problemu przy zwykłym "JA2.exe", ale wtedy nie działa część features i wywala mnóstwo błędów na ekranie ładowania.

  Ktoś się spotkał z czymś takim i wie jak temu zaradzić?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  A nie masz przypadkiem Windowsa 10? Jeśli tak, to musisz jeszcze wgrać poniższą nakładkę.
  https://jagged-alliance.pl/plik573/

 • Avatar użytkownikahrslvgr

  @Starchris dzięki wielkie, wszystko już elegancko działa :).

 • Avatar użytkownikaSoory

  Po jakim czasie/postępie w grze spodziewać się można odblokowania sklepu Bobbiego Ray'a?

 • Avatar użytkownikadarthtaurus

  Hej,
  czy wiecie może jak w tej wersji zwiększyć ilość pieniędzy dostępnych na samym początku na różnych poziomach trudności (chodzi mi konkretnie o experta). Wydaje się, że zniknęły te ustawienia z ini.

 • Avatar użytkownikaNickowy

  Co się w ogóle stało z Pablo Greco w Drassen? Ten typ, co mu trzeba było dać w łapę, aby nie kradł naszych przesyłek. Nie ma go i Bobby Ray's się nie odblokowuje. I dlaczego barmani, bracia Santos mają broń na sprzedaż?

 • Avatar użytkownikakwachu

  Żeby się Bobby ze sklepem pokazał na stronie musisz zdobyć Estonie. Tam jest paczkomat wraz z Pablem (takie ustawienia ma mod AR). Natomiast czemu barmani mają broń? Zagraj w czysty mod DBB IOV to się dowiesz skąd ten pomysł. Pozdrawiam.

 • Avatar użytkownikamng

  Napotkany błąd: spotkałem Hamusa, który powinien prowadzić ciężarówkę z lodami. Zamiast ciężarówki jest jakaś postać/osoba, kiedy Hamusa przyjmę do drużyny i próbuję jechać, wywala błąd.

 • Avatar użytkownikamng

  Nie można poruszać się po kopalniach. Można zejść, ale nie możne przejść do dalszego sektora.

 • Avatar użytkownikaAndrew Vysotsky

  Wykryłem dwa błędy. Kiedy się wie od początku i się ich unika, to nie ma sprawy, ale jak się w porę nie połapiesz, to można stracić sporo cennego sprzętu. 1 - jeśli wyładujesz bagaże z samochodu przy krawędzi planszy i odjedziesz, to sprzęt będzie widoczny w sektorze jako niedostępny - nie do odzyskania. Jeśli zakombinujesz by oszczędzić miejsce i władujesz do plecaków i kamizelek przedmioty a potem je załadujesz do bagażnika - sprawa się rypnie - gra się będzie wywalać i będziesz zmuszony te plecaki wywalić a w najlepszym wypadku odzyskasz puste
Nick: