09: Modyfikacje »

Projekty

Misje AIM - materiały Pobierz Plik
Są to materiały (nowe tilesety, mapy, przeróżne grafiki i inne podobne), udostępnione przez autora projektu Jazza, które miały być wykorzystane do jego nowej modyfikacji, niestety anulowanej.

Można też całość wrzucić na czyste, klasyczne JA2 i uruchomić grę przy pomocy pliku "JA2_AIM_PL", dzięki temu będzie można zagrać w tego moda, ale do dyspozycji będzie tylko jeden sektor.

Pobrano: 413
Strefa zrzutu - materiały Pobierz Plik
Są to materiały (nowe tilesety, mapy, przeróżne grafiki i inne podobne), udostępnione przez autora projektu Jazza, które miały być wykorzystane do jego nowej modyfikacji, niestety anulowanej.

Można też całość wrzucić na czyste, klasyczne JA2 i uruchomić grę przy pomocy pliku "ja2_lz_pl", dzięki temu będzie można zagrać w tego moda, ale do dyspozycji będą tylko 2 sektory.

Pobrano: 377
Nowe Tilesety Pobierz Plik
Jest to zestaw nowych tilesetów, czyli zdjęć, obrazków oraz przeróżnych grafik, widocznych bezpośrednio w sektorze (między innymi budynki, drzewa, samochody, drogi, rzeki i inne podobne), wykonanych przez fanów gry, które można wdrożyć do gry lub użyć we własnym projekcie dotyczącym JA2.
Pobrano: 396
JA2 Last Stand Teaser Pobierz Plik
W paczce znajdziecie dwa premierowe filmiki (w angielskiej i polskiej wersji językowej), pokazujące przedsmak tego, co moglibyśmy zobaczyć w samej modyfikacji Last Stand, gdyby ona doszła do skutku, niestety tak się nie stało i projekt został anulowany.
Pobrano: 1071
Polskie Czcionki Pobierz Plik
Jest to zestaw polskich czcionek, które można wykorzystać do swojej modyfikacji, w przypadku gdy będzie planowana jej polska wersja. Pakiet zawiera gotowe wdrożone czcionki do wszystkich plików, z których gra korzysta podczas wyświetlania tekstu.

Preferowana podstawa: JA2 lub JA2 UB
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania, którejś z powyżej wymienionych wersji JA2.

Pobrano: 1378
Operacja Igła - materiały Pobierz Plik
Są to materiały udostępnione przez twórców projektu Operacja Igła, które swobodnie można użyć w swojej własnej pracy. Paczka zawiera przede wszystkim wiele nowych sektorów, mapę strategiczną, nowe tilesety i przeróżne inne grafiki. Co do samej modyfikacji, to niestety została anulowana.
Pobrano: 768
Noc Oficerów - materiały Pobierz Plik
Są to materiały udostępnione przez twórców projektu Noc Oficerów, które swobodnie można użyć w swojej własnej pracy. Paczka zawiera, pliki tekstowe (opisy fabuły, zadań, postaci itp), mapę strategiczną, nowe tilesety i przeróżne inne grafiki. Co do samej modyfikacji, to niestety została anulowana.
Pobrano: 969