09: Modyfikacje »

JA2: Wildfire

JA2 Mods on Wildfire v1.23 Pobierz Plik
Jest to specjalna nakładka, którą instalujemy bezpośrednio na oryginalne JA2 Wildfire, a następnie na tak przygotowane podłoże, wklejamy jakikolwiek mod przeznaczony dla klasycznego JA2, łącznie z 1.13. Dzięki takiej instalacji, każda modyfikacja będzie działać poprawnie również na grze JA2 Wildfire.

INSTALACJA: wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu kopiujemy, a następnie wklejamy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 Wildfire.

W przypadku dalszych problemów już po instalacji wszystkiego z użyciem tej nakładki, należy jeszcze zaaplikować właściwy patch.
1. Dla DBB IoV 929
2. Dla JA2 1.13 BETA
3. Dla JA2 1.13(7609)

Pobrano: 8530
RPC MiniMod Pobierz Plik
Modyfikacja ta, zamienia najemnika Biffa na Wolfa. Dodatkowo wprowadza jedną znaną nam postać z JA 2 UB, to jest Texa Colburna oraz całkowice nowy charakter w postaci niejakiego Juri Pushkina. Tych dwóch ostatnich można znaleźć w sektorze A9 oraz G9.

Modyfikacja jest w niemieckiej wersji językowej.

Preferowana podstawa: JA2 Wildfire bez względu na wersję i język.
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 Wildfire.

Pobrano: 2462