JAGGED ALLIANCE 3 OTRZYMA EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ! PREMIERA GRY LATEM 2023!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Gdy w końcu zdecydujemy się na to aby, zapuścić się w wymagający i pełen niebezpieczeństw świat Jagged Alliance 3 to nie da się ukryć, że posiadanie specjalistycznego sprzętu pod ręką jest w tym przypadku bardzo kluczowe by odnieść sukces. I niezależnie od tego czy bierzemy udział w prawdziwej bitwie, czy przed ekranem komputera to w tym wypadku takie wyposażenie może zadecydować o naszym zwycięstwie lub porażce.

W najnowszym zwiastunie opublikowanym przez THQ Nordic możemy rzucić okiem na zawartość, którą otrzymamy jeżeli odbierzemy ten specjalnie przygotowany pakiet. Kolekcjonerka zostanie wydana w wytrzymałej, wodoodpornej i pyłoszczelnej walizce polowej posiadającej certyfikat IP67 zapewniający, że sprzęt pozostanie suchy i bezpieczny bez względu na warunki atmosferyczne. Wydanie zatytułowane Tactical Edition według zapewnień wydawcy pojawi się na PC latem tego roku. Edycja Kolekcjonerska będzie zawierać takie gadżety jak:

 • pas taktyczny "Heavy Duty" z dopasowaną ładownicą do paska
 • zestaw 36 kart do gry z wizerunkami najemników, które pojawią się w Jagged Alliance 3
 • przypinkę A.I.M.
 • płytę CD z soundtrackiem
 • kieszeń z oryginalnym logiem Jagged Alliance
 • Media Book z grą na fizycznym nośniku

Jeśli chcemy być szczęśliwymi posiadaczami Edycji Kolekcjonerskiej to musimy się spieszyć ponieważ cały pakiet jest ograniczony do 750 egzemplarzy na całym świecie. Jagged Alliance 3 Tactical Edition pojawiło także w przedsprzedaży na niemieckim Amazonie, a sugerowana cena zestawu wynosi 129.99€ (ok. 596 zł.)

Jagged Alliance 3 zostało po raz pierwszy ogłoszone we wrześniu 2021 roku, a jego twórcami zostało bułgarskie studio Haemimont Games, które stworzyło takie gry jak Tzar, Tropico, Victor Vran, Surviving Mars oraz mające niedawno swoją premierę Stranded: Alien Dawn. Jest to kontynuacja znanej i po dziś dzień uwielbianej serii taktycznych strategii turowych Jagged Alliance i Jagged Alliance 2 nad którą od samego początku pracuje Ian Currie - twórca pierwszych odsłon cyklu.

Na koniec warto jeszcze raz przypomnieć czym tak naprawdę będzie Jagged Alliance 3. Tym razem przejmiemy kontrolę nad siłami najemników w fikcyjnym państwie o nazwie Grand Chien. W kraju dręczonym podziałami dokonał się przewrót, w wyniku którego w niewyjaśnionych okolicznościach znika prezydent, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejęła paramilitarna jednostka znana pod nazwą "Legion".

Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games

RETURN TO SAN AMARO - NOWY MOD DLA JA2 STRACCIATELLI

Modyfikacje

Pomimo upływu kolejnych lat od powstania Jagged Alliance 2, moderzy nadal mocno pracują nad tą grą i wydają kolejne modyfikacje. Tym razem mamy coś dla fanów klasycznego JA2, ponieważ projekt ten bazuje na Stracciatelli, czyli oryginalnym silniku z 1999 roku. Autorzy projektu Azazel and Papill0n, dali nam do dyspozycji setki sektorów wykonanych na nowo, dodatkowe miasto, nieco zmienioną fabułę na początku rozgrywki oraz oczywiście nowe postacie możliwe do zwerbowania i wiele nowych broni. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do jego wypróbowania.

JA2 RETURN TO SAN AMARO

Po wylądowaniu w Omercie, nie będziemy już mieli listu do Enrico, tylko formułę antidotum, którą należy dać dr. Willisowi, czekającemu w sektorze obok, czyli A10. Po oddaniu formuły doktor przyłączy się do nas jak i również inny najemnik tam znajdujący się w postaci Wildcata. W tym sektorze znajduje się jeszcze Dynamo i Shank, którzy po zagadaniu do nich, również dołączą do naszej drużyny. Po odbiciu Omerty warto udać się do sektora poniżej, a mianowicie B9, czekał tam na nas będzie Maddog wraz ze swoim samochodem Eldorado. Z kolei wszyscy rebelianci zostali przeniesieni do sektora I6 Estoni.

Return to San Amaro - oficjalne forum

JA 3: DZIENNIK DEWELOPERA #5 - BUDOWANIE ŚWIATA

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Ukazał się nowy, bardzo interesujący piąty odcinek pamiętnika dewelopera w którym to motywem przewodnim jest świat gry, a co za tym idzie dbałość twórców z Haemimont Games o szczegóły w taki sposób, aby całość była spójna jak i zróżnicowana. Jeśli więc hasłem przewodnim jest realizm, to z tego pamiętnika dewelopera na pewno dowiemy się tego, że niektóre misje poboczne w Jagged Alliance 3 możemy wykonywać na różne sposoby.

Warto zatem zrozumieć, że eksplorowanie fikcyjnego kraju Grand Chien to nie tylko wykonywanie misji mających na celu znajdowanie przedmiotów lub zbieranie pieniędzy i w związku z tym będziemy mieli określone sytuacje do rozwiązania jak i wrogów do pokonania. Swoboda działania w czasie eksploracji sektorów obiecana graczowi powinna więc pozwolić na rozwiązywanie nieprzewidzianych problemów na różne sposoby, czego efektem są wyraziste dialogi. Innymi słowy, gra rzeczywiście będzie miała wymiar RPG, uzupełniając to jednocześnie aspektem w warstwie strategicznej i taktycznej. Warto również zwrócić uwagę na to, że niektóre misje poboczne w Jagged Alliance 3 będą krótkie i raczej proste do wykonania, podczas gdy niektóre mogą być długie i złożone.

To w jaki sposób potoczy się historia opowiedziana w Jagged Alliance 3, zależy w głównej mierze od naszych działań i należy spodziewać się tego, że za swoje wybory możemy zapłacić wysoką cenę. W tym miejscu warto zwrócić uwagę, że to w jaki sposób wymierzymy sprawiedliwość w misjach pobocznych wpłynie na reakcje miejscowej ludności. Składa się na to m.in. okazywana lojalność mieszkańców w danym sektorze. Jest to ważny czynnik w odzyskaniu kontroli nad krajem. Inaczej mówiąc, konieczne będzie dokonywanie takich wyborów, które nie będą wpływały mocno na spadek lojalności, a szybkie wymierzenie kary nie będzie miało podobnych konsekwencji jak np. dyskusja o poddaniu się i złożeniu broni, jeśli to konieczne.

W najnowszym pamiętniku znajdziemy również potwierdzenie, że w grze mapa strategiczna została podzielona na 150 ręcznie i bardzo szczegółowo wykonanych sektorów, wliczając w to lokacje znajdujące się pod ziemią. I na niektórych z tych sektorów możemy znaleźć lub odzyskać naprawdę godny uwagi sprzęt oraz narzędzia potrzebne do jego naprawy.

Jedynie czego można żałować to tego, że w najnowszym pamiętniku zawsze brakuje pełnych informacji na temat jednego z najważniejszych jak nie kluczowych elementów gry, jaką bez wątpienia jest mapa strategiczna i interakcje jakie mogą się na niej odbywać. Co najważniejsze wspomniano o tym, że będziemy mogli rekrutować i szkolić milicję, która w późniejszych etapach rozgrywki przyda się do obrony sektora.

Jeżeli tak bardzo nie możecie doczekać się premiery, to w tym miejscu polecamy zapoznać się z najnowszą i jeszcze gorącą zapowiedzią, która ukazała się na łamach magazynu PC Gamer. W podsumowaniu autor artykułu potwierdza, że gra jest bardzo obiecująca i że sama rozgrywka będzie przebiegać zupełnie inaczej niż w grach z serii XCOM szczególnie na poziomie szacowania powodzenia oddawania strzałów, nie wskazanych przez procent szans na trafienie, ale przez mniej lub bardziej precyzyjne oszacowanie, które należy skorygować przez punkty akcji.

Reasumując powyższe, wydaje się być jasne, że przywrócenie pełnego blasku temu zasłużonemu dla wielu graczy tytułowi wydaje się być całkiem realne. Z publikowanych prezentacji daje się odczuć, że twórcy starają się oddać ducha serii i raczej nie idą na kompromisy. Ten fakt może bardzo ucieszyć przede wszystkim fanów cyklu, co niekoniecznie może być dobrą informacją dla osób, które preferują relaksującą rozgrywkę. Jednak w tym miejscu trzeba przyznać rację ekipie z Haemimont Games, że trudno jest bowiem odnaleźć ustępstwa w grze, która ponad dwie dekady temu wyznaczyła standardy w strategii turowej.

DEV STREAM #2

THQ Nordic na swoich profilach społecznościowych ogłosił, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się kolejny stream deweloperski z udziałem twórców Jagged Alliance 3 w którym to zostaną omówione najważniejsze aspekty z tworzenia świata i w jaki sposób działa system zadań. Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale Twitch THQ Nordic 20 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:00. Bardzo wszystkich zachęcamy do oglądania tej transmisji i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach jak i na naszym forum dyskusyjnym.

Źródłowy dziennik dewelopera Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY REDAKCJA JACENTER!

Wesołych Świąt od JACenter!

Zespół redakcyjny serwisu Jagged Alliance Center
życzy wesołych Świąt Wielkanocnych
oraz bardzo mokrego dyngusa!


W związku z nadchodzącym okresem Świąt Wielkiej Nocy przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia. Cudownych Świąt Wielkanocnych, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, spełnienia wszelkich marzeń i celów, a w koszyczku zaś mnóstwo pisanek kolorowych. Niech zbliżający się poniedziałkowy dyngus zmyje z Was wszelkie troski i zmartwienia.

Pozdrawiamy

Redakcja Jagged Alliance Center

JA3: DZIENNIK DEWELOPERA #4 - ROZWÓJ POSTACI

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Widać że, studio Haemimont Games nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu kontynuuje dzielenie się z graczami nowymi informacjami publikując kolejny pamiętnik dewelopera, który tym razem został poświęcony tematyce jaką jest proces rozwoju postaci. I trzeba przyznać, że twórcy do tematu podeszli bardzo kompleksowo, albowiem dowiadujemy się co nieco na temat tego w jaki sposób najemnicy w miarę postępów w kampanii rozwijają swoje umiejętności.

Już praktycznie od samego początku twórcy gry wiedzieli, że Jagged Alliance 3 będzie posiadał bezklasowy system rozwoju postaci. Pomimo że, niektórych najemników śmiało można w miarę rozsądnie uznać za "lekarzy polowych" lub "ekspertów od materiałów wybuchowych" tylko na podstawie ich początkowych zestawów umiejętności, a samo A.I.M. jak wiadomo mogło ich w taki sposób reklamować na swojej stronie internetowej, to jednak nie chciano ograniczać umiejętności najemników w wąskich archetypach, aby nie zmuszać graczy do korzystania lub rozwijania ich w określony sposób. Awansowanie najemnika, który posiada umiejętności medyczne na strzelca wyborowego lub mechanika, który ma wyższy poziom doświadczenia wymagałoby znacznego wysiłku.

1. STATYSTYKI NAJEMNIKA

W podobny sposób jaki miał miejsce w klasycznych odsłonach Jagged Alliance podstawowe atrybuty jak i najważniejsze umiejętności każdej postaci są przedstawiane liczbą od 0 do 100. Poniżej znajduje się lista podstawowych statystyk, które musi posiadać każdy najemnik oraz ich bezpośrednie efekty:

 • Zdrowie - reprezentuje zarówno fizyczne samopoczucie najemnika, jak i ilość obrażeń, jakie może przyjąć, zanim zostanie trafiony i padnie na ziemię.
 • Zwinność - mierzy to, w jaki sposób najemnik reaguje na nową sytuację w której się znalazł. Wpływa to na całkowitą liczbę punktów akcji, swobodny ruch na początku tury, oraz na to jak dobrze skrada się najemnik.
 • Zręczność - zdolność najemnika do wykonywania precyzyjnych ruchów. Wpływa ona na premię z celowania i szansę na trafienie z ukrycia.
 • Siła - jest szczególnie ważna jeśli decydujemy się na walkę wręcz. Wpływa także na zasięg rzutu oraz wielkość ekwipunku postaci.
 • Inteligencja - wpływa na zdolność najemnika do uczenia się na podstawie doświadczenia i treningu. Inteligencja ma wpływ także na szansę zauważenia ukrytych przedmiotów i wrogów.
 • Umiejętności dowodzenia - składa się na to szacunek i "urok osobisty" najemnika. Ważny atrybut potrzebny do szkolenia milicji lub innych członków teamu. Wpływa na szansę uzyskania pozytywnych i negatywnych wydarzeń oraz na morale drużyny.
 • Umiejętności strzeleckie - odzwierciedlenie zdolności najemnika do precyzyjnego strzelania do celu z broni palnej.
 • Mechanika - ocenia predyspozycje najemnika do naprawy zużytych, uszkodzonych lub zepsutych przedmiotów i wyposażenia. Umiejętność ta przydaje się podczas otwierania zamków, obsłudze maszyn lub hakowaniu urządzeń elektronicznych. Może także służyć do rozbrajania ukrytych pułapek.
 • Materiały wybuchowe - zdolność najemnika do używania granatów i podkładania materiałów wybuchowych.
 • Medycyna - wiedza medyczna i umiejętność leczenia rannych.
 • Warto zauważyć, że statystyki najemnika nie są stałe. Można je bowiem ulepszać na kilka sposobów, w tym trenować przez bardziej doświadczonych najemników w drużynie i efektywnie wykorzystywać statystyki w terenie. Jednak zyski z doświadczenia w terenie są ograniczone, a także są luźno powiązane z regularnymi postępami w zdobywaniu kolejnych poziomów.

  Wyżej wymienione nazwy statystyk mogą być niektórym znane chociażby z Jagged Alliance 2, ale warto pamiętać, że niektóre z nich w Jagged Alliance 3 według twórców mają działać teraz zupełnie inaczej. Powracający najemnicy mają podobne statystki do swoich odpowiedników w dwóch pierwszych częściach, ale zostały one nieco zmienione, aby uwzględnić upływający czas i zbalansować je z nowym systemem.

  2. POZIOM I PROGRESJA

  Gdy indywidualne statystyki pokazują, jak dobry jest najemnik z określoną umiejętnością, to ogólne doświadczenie jest mierzone na podstawie jego poziomu. Ci początkujący zaczynają od poziomu 1, ale bardziej doświadczonych najemników możemy zatrudnić już w początkowej drużynie. Wszyscy najemnicy mogą maksymalnie awansować do 10 poziomu, podnosząc przy tym swoje wynagrodzenie i rozwijając swoje statystyki.

  W czasie gdy poziom najemnika oferuje pewne bezpośrednie korzyści mechaniczne, takie jak ulepszona szybkość i szansa na uzyskanie trafienia krytycznego czy też zwiększona okazja na trafienie w przypadku ataków na cele znajdujące się na niższym poziomie, to każdy wyższy poziom daje wówczas możliwość na dalszą specjalizację najemnika za pomocą wybranego przez nas atutu. Perki są powiązane z konkretną statystyką i wymaga pewnej biegłości w posługiwaniu się nią (obecnie minimalne wymaganie to 70 punktów). Złote i srebrne ikony perków mają silniejsze efekty i są bardziej wymagające na wstępie - odpowiednio 80 i 90 punktów w danej statystyce.

  Wspomniane wyżej profity wraz z określoną statystyką mają na celu uzyskania dobrego współdziałania między sobą i są często najbardziej przydatne gdy skupimy się na takim stylu gry, który dobrze wykorzysta tą statystykę. Np. niektóre atuty wykorzystywane w zręczności współgrają w tworzeniu postaci, która nie musi wydawać zbyt wielu AP na ruch:

 • Uderz i uciekaj (Hit and run) - zyskujemy swobodny ruch po wykonaniu ataku wręcz (wymaga 70 punktów zręczności).
 • Żabi skok (Frogleaping) - zwiększony zasięg swobodnego ruchu podczas rozpoczęcia tury ukrywając się za osłoną (wymaga 80 punktów zręczności).
 • 3. CECHY I TALENTY

  Ostatni punkt pamiętnika dewelopera dotyczy cech i talentów. Cechy są to zwykle drobne efekty, które prezentują kaprysy lub skłonności najemnika. Nie zapewniają jednak one korzyści mechanicznych i zazwyczaj używane są jako narzędzia do uczynienia najemników bardziej wyróżniającymi się. Na przykład Dr. Q korzysta z umiejętności sztuk walki, ale jest możliwość stworzenia takiego wojownika do walki w zwarciu, który nie musi posiadać akurat tej cechy. Możemy więc skupić się jednocześnie na poprawie statystyk walki w zwarciu i wybieraniu powiązanych profitów zwiększających poziom. Jednak niektóre cechy takie jak Psychoza czy Negocjator mogą odblokowywać unikalne opcje konwersacji.

 • Zoofobia - postać traci morale gdy zostanie zaatakowana przez zwierzę.
 • Psycho - czasem najemnik zdecyduje się na użycie bardziej silniejszych ataków niż podstawowy. Odblokowuje dodatkowe opcje dialogowe.
 • Stealthy - nasi najemnicy są trudniejsi do wykrycia przez wrogów podczas skradania się. Daje to nieznacznie zwiększoną szansę na bezpośrednie pozbycie się wroga podczas ataku z ukrycia.
 • Jak widać powyżej talent to bardzo unikalny atut, wyłącznie tylko dla wybranego przez nas najemnika. Może być to umiejętność aktywna, taka jak charakterystyczny atak lub może być to coś bardzie subtelnego, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że żaden inny najemnik w grze nie ma takiej zdolności.

  DEV STREAM

  THQ Nordic na swoich profilach społecznościowych ogłosił, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się pierwszy stream deweloperski z udziałem twórców Jagged Alliance 3 w którym to zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat gry. Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale Twitch THQ Nordic 30 marca (czwartek) o godzinie 17:00. Bardzo wszystkich zachęcamy do oglądania tej transmisji i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach jak i na naszym forum dyskusyjnym.

  Źródłowy dziennik dewelopera Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games

  JAGGED ALLIANCE 3 - DZIENNIK DEWELOPERA # 3 - TWORZENIE NAJEMNIKA

  Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

  W swoim najnowszym pamiętniku dewelopera twórcy podejmują temat tworzenia najemnika oraz to w jaki sposób zaprojektowano stare jak i stworzono nowe postacie. Jako przykład tego jak wygląda proces tworzenia postaci w Jagged Alliance 3 posłużył znany z pierwszych dwóch odsłon serii najemnik Tex Colburn.

  Aby sprostać wyzwaniu w odtworzeniu starych najemników takich jak Tex zespół z Haemimont Games musiał przeprowadzić swoje własne badania. Jako pierwsze zaczęto od stworzenia dokumentu najemnika, który zawierał dane o jego pochodzeniu, opis jego historii lub przynajmniej to co o nim wiadomo. Następnie wyodrębniono wszystkie kwestie głosowe z Jagged Alliance 1 i Jagged Alliance 2 aby uzyskać klimat i charakter danej postaci. Łącząc to wszystko w celu uzyskania informacji o animozjach i kaprysach. Twórcy wiedzieli dokładnie, że chcąc przyśpieszyć czas gry tylko o kilka lat musieli odzwierciedlić to w niektórych postaciach. W przypadku Unfinished Business (dodatek do Jagged Alliance 2) wiadomo, że Texowi nie układało się najlepiej ponieważ filmy klasy B z jego udziałem dawno wyszły z mody i w tym wypadku musiał znowu wstąpić do A.I.M.

  Następny etap to stworzenie koncepcji wizualnej najemnika. W tym celu musiano odtworzyć postacie jako pełne modele 3D w świecie gry. Dla twórców było to duże wyzwanie ponieważ pierwszą przeszkodą było odtworzenie twarzy. Przy tworzeniu portretów bardzo pomocne okazały się być wizerunki najemników z oryginalnych gier ponieważ potrafiły przekazać wiele za pomocą zaledwie kilku pikseli, dlatego też przełożenie tego na model 3D było dużym wyzwaniem.

  Sami twórcy w najnowszym pamiętniku dewelopera przyznają, że jednym ze źródeł inspiracji były komentarze użytkowników na forach jak i wpisy na portalach społecznościowych takich jak Discord czy Reddit. Wszystkie te połączone ze sobą rzeczy dały możliwość uczynienia tych koncepcji jeszcze bardziej szczegółowymi i dokładnymi.

  W następnej części wpisu omawiane są szczegóły stroju najemnika. Początkowo zaczęto od systemu łączenia mundurów, różnych elementów opancerzenia i wyposażenia bojowego. Jednak nie potoczyło się to tak jakby życzyliby sobie tego twórcy ponieważ najemników trudno byłoby odróżnić od wrogów i wyglądaliby bardzo podobnie do siebie a ich wyjątkowość zniknęłaby całkowicie z wizualnej strony gry. Jednocześnie okazało się, że nie można za bardzo zmieniać kolorów kamuflażu, a przy zbyt wielu dodatkach postacie wyglądałby jak choinki.

  Postanowiono pójść w zupełnie innym kierunku. Każda postać posiada unikalny model z własnym stylem. Odzwierciedla to charakter, a nie sytuację, w której dany najemnik się znajduje. Każde ubranie zostało zaprojektowane w oparciu o osobowość najemnika, aby był natychmiast rozpoznawalny. Postać Texa łatwo było twórcom rozpracować ponieważ przypomina współczesnego kowboja lub bohatera kina akcji, ale niektórzy najemnicy byli bardzo trudni do zidentyfikowania.

  W kolejnej części tekstu twórcy przechodzą do przedstawienia sylwetki jednego z nowych najemników dostępnych w grze - Faudy. Zgodnie z tradycją, nowa odsłona Jagged Alliance wprowadza w szeregi A.I.M. "nowe twarze". Fauda jest doświadczonym ekspertem od broni ciężkiej i materiałów wybuchowych. Dołączyła do Peszmergi (tj. formacji bojowników kurdyjskich) wraz ze swoim bratem Zoranem, ale po jego tragicznej śmierci postanowiła przejść na emeryturę i zasilić szeregi A.I.M. Początkowo Fauda swoje doświadczenie zdobywała szkoląc się jako młody i doświadczony strzelec wyborowy, ale obawiano się, że ze swoimi umiejętnościami będzie podobna do innych postaci dlatego też zadecydowano o zmianie jej specjalizacji na ciężką broń i materiały wybuchowe, a jednocześnie wraz z tą zmianą Ian Currie wpadł na pomysł postarzenia jej wyglądu i nadania jej jeszcze bardziej szorstkiej osobowości.

  A na koniec jeszcze jedna bardzo ciekawa dla wszystkich informacja. Otóż do Jagged Alliance 3 oficjalnie powraca I.M.P. wraz z nowym testem osobowości! Jak wygląda strona internetowa możecie zobaczyć na poniższym screenie. A my jak zwykle bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy do zamieszczania komentarzy pod tym newsem jak i na naszym forum dyskusyjnym.

  Źródłowy dziennik dewelopera Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games

  WYWIAD Z IANEM CURRIE (GAMESTAR.DE)

  Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

  Jakiś czas temu na łamach niemieckiego magazynu GameStar pojawił się wywiad udzielony przez Iana Currie, który w zespole programistów pełni rolę scenarzysty odpowiedzialnego głównie za pomoc w zapewnieniu wysokiej jakości tekstu pod względem kreatywnym, jak i technicznym, ale i nie tylko. Niestety, aby odblokować dostęp do całości wywiadu trzeba wykupić abonament w serwisie GameStar.

  Jednakże z pomocą przyszło THQ Nordic, które przetłumaczyło i zamieściło wywiad na Steamie w języku angielskim. A już dziś na naszej stronie możecie zapoznać się z tą rozmową, ale z tą różnicą, że w polskiej wersji.

  WYWIAD Z IANEM CURRIE

  Jagged Alliance 3 od THQ Nordic - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games