NightOps w downloadzie!

Modyfikacje

W dziale download jest dostępny kolejny mod do Jagged Alliance 2 - rosyjski NightOps czyli jedna z najlepszych modyfikacji do JA2. Zapraszam do pobierania modu oraz zalecam ściągnięcie patcha - również dostępny w dziale download.

JA3D - Pierwsze wrażenia z gry

Hired Guns: The Jagged Edge

Na Strategy Core pojawiły się informacje o pierwszych wrażeniach z gry w Jagged Alliance 3D. Z informacji można wywnioskować że gra będzie wyśmienita. Zapraszam do lektury pełnego newsa - tam też spolszczony artykuł.x JA3D - Pierwsze wrażenia z gry

Wygląd strony i forum

Jagged Alliance Center

Po dosyć długim czasie zmian i przemyśleń, postanowiłem w końcu że, forum będzie oparte na phpBB a nie silniku wbudowanym w php-fusion.

Jeżeli chodzi o wygląd strony i forum to wybór pozostawiam użytkownikom: tak strona jak i forum będą miały po 2 style, każdy będzie mógł sobie wybrać jaki chce mieć w swoim profilu. Uważam że to najlepsze wyjście w tej sytuacji.

Nowe forum

Jagged Alliance Center

W związku z częstymi propzycjami zmiany aktualnego forum, tak właśnie zrobiłem. Nowe forum (dostępne poprzez link w nawigacji) jest oparte na phpBB i jest już sprawne. Niestety wymagana jest ponowna rejestracja na nim, nie jest także dostępna rejestracja na forum i stronie naraz. Mimo to zapraszam do korzystania z nowego forum.

Chat

Jagged Alliance Center

Od dzisiaj na stronie dostępny jest chat - link do niego umieszczony został w nawigacji więc raczje nie trudno go znaleść ;) Zapraszam do wchodzenia i wymieniania się poglądami.

Nowy download!

Jagged Alliance Center

Do downloadu trafił mod Urban Chaos. Ze względu na jego wielkość, został podzielony na 5 częśći - każdą należy ściagnąć osobno a następnie wszystko rozpakować. Zapraszam do ściągania moda oraz jego spolszczenia.

Strona działa po raz n-ty ;)

Jagged Alliance Center

Strona działa ponownie po wyeliminowaniu pewnych problemów. Zapraszam poprzednich użytkowników do ponownej rejestracji.

Działa już księga gości oraz forum, które czeka na zapełnienie.