Nowe forum już działa!

Jagged Alliance Center

Serdecznie informuję iż działa już nowe forum. Może lepiej powiedzieć - stare forum ale w nowej odsłonie. Poprzedni system forum, phpbb został zastąpiony przez znacznie lepszy phpbb by Przemo. Nie zmienił się wygląd forum oraz pozostały na nim wszystkie posty. Nowe forum potrzebuje jeszcze kilku kosmetycznych poprawek ale jest już w pełni funkcjonalne. Jeżeli zauważycie jakieś problemy to prosze o nich pisać w odpowiednim temacie.

JA2: Wildfire vs JA2: Urban Chaos

Jagged Alliance 2

W dziale Jagged Alliance 2 pojawił się nowy artykuł. Jest to recenzja a zarazem porównanie dwóch gier - JA: Wildfire 2005 oraz moda Urban Chaos. Zapraszam do lektury.

Aktualizacja z 7.07.2006:

Artykuł został nieco poprawiony. Zmienił się troszeczkę końcowy wynik więc zapraszam do jego przejrzenia i oceniania tak na stronie jak i na forum.x Wildfire vs Urban Chaos – Recenzja porównawcza

Nowa wersja Urban Chaos PL

Modyfikacje

Dzisiaj pojawiła się nowa wersja spolszczenia do moda Urban Chaos. Spolszczenie trafiło oczywiście do downloadu i można je pobrać.x Na forum możecie dowiedzieć się o zmianach w nowej wersji.

Nowe forum

Jagged Alliance Center

Informuję iż dotychczasowe forum (phpBB) zostało zastąpione przez nowe - phpBB by Przemo. Dla denerwujących się osób - bez obaw, wszystkie tematy, posty i zarejestrowani użytkownicy pozostali bez zmian. Jedynym problemem jest to że poprzednie style forum nie współpracują z nowym - zarejestrowanych użytkowników proszę o zalogowanie się i zmienienie w profilu stylu na subSilver lub Akagahara.AKTUALIZACJA z 2.06:
Forum z powodu braku odpowiedniego stylu wróciło do poprzedniej formy czyli "czystego" phpBB.

Reklamowanie strony

Jagged Alliance Center

Wszystkich chętnych proszę o pomoc w reklamowaniu Jagged Alliance Center. Sposobów jest wiele:

- mówcie o stronie znajomym
- wstawiajcie adres strony jako opis w komuniakatorze (np. Gadu-Gadu, ICQ, AQQ)
- piszcie o tym na blogach oraz forach

Możecie także zamieści nasz baner na swojej stronie, blogu czy forum. Kody linków znajdują się na forum.

JA2 Wildfire Mini - Solucja

Jagged Alliance 2

Do działu Jagged Alliance 2 trafił nowy artykuł. Jest to mini solucja - opis zadań do Jagged Alliance 2 Wildfire. Zapraszam do lektury artykułu oraz do jego komentowania.

Sposoby przemieszczania się - Poradnik

Jagged Alliance 2

W dziale Jagged Alliance 2 pojawił się nowy artykuł. Dotyczy on środków transportu w Jagged Alliance. Serdecznie zapraszam do lektury oraz komentowania.Sposoby przemieszczania się - Poradnik