JA2: Wildfire vs JA2: Urban Chaos

Jagged Alliance 2W dziale Jagged Alliance 2 pojawił się nowy artykuł. Jest to recenzja a zarazem porównanie dwóch gier - JA: Wildfire 2005 oraz moda Urban Chaos. Zapraszam do lektury.

Aktualizacja z 7.07.2006:

Artykuł został nieco poprawiony. Zmienił się troszeczkę końcowy wynik więc zapraszam do jego przejrzenia i oceniania tak na stronie jak i na forum.

x Wildfire vs Urban Chaos – Recenzja porównawcza

Nowa wersja Urban Chaos PL

ModyfikacjeDzisiaj pojawiła się nowa wersja spolszczenia do moda Urban Chaos. Spolszczenie trafiło oczywiście do downloadu i można je pobrać.

x Na forum możecie dowiedzieć się o zmianach w nowej wersji.

Nowe forum

Jagged Alliance CenterInformuję iż dotychczasowe forum (phpBB) zostało zastąpione przez nowe - phpBB by Przemo. Dla denerwujących się osób - bez obaw, wszystkie tematy, posty i zarejestrowani użytkownicy pozostali bez zmian. Jedynym problemem jest to że poprzednie style forum nie współpracują z nowym - zarejestrowanych użytkowników proszę o zalogowanie się i zmienienie w profilu stylu na subSilver lub Akagahara.

AKTUALIZACJA z 2.06:
Forum z powodu braku odpowiedniego stylu wróciło do poprzedniej formy czyli "czystego" phpBB.

Reklamowanie strony

Jagged Alliance CenterWszystkich chętnych proszę o pomoc w reklamowaniu Jagged Alliance Center. Sposoób jest wiele:

- mówcie o stronie znajomym
- wstawiajcie adres strony jako opis w komuniakatorze (np. Gadu-Gadu, ICQ, AQQ)
- piszcie o tym na blogach oraz forach

Możecie także zamieści nasz baner na swojej stronie, blogu czy forum. Kody linków znajdują się na forum.

JA2 Wildfire Mini - Solucja

Jagged Alliance 2Do działu Jagged Alliance 2 trafił nowy artykuł. Jest to mini solucja - opis zadań do Jagged Alliance 2 Wildfire. Zapraszam do lektury artykułu oraz do jego komentowania.

Sposoby przemieszczania się - Poradnik

Jagged Alliance 2W dziale Jagged Alliance 2 pojawił się nowy artykuł. Dotyczy on środków transportu w Jagged Alliance. Serdecznie zapraszam do lektury oraz komentowania.

Sposoby przemieszczania się - Poradnik

Logo JAC

Jagged Alliance CenterOd dzisiaj strona ma własne logo! Zostało ono wykonane przez moteela.

Logo te działa już pod dostępnymi stylami strony - tak w Battlefield jak i Gen-X i od dziś jest oficjalnym logo Jagged Alliance Center. Uruchomiłem ankietę w której można zagłosować czy logo się podoba czy nie. Zapraszam więc do głosowania.