Nowa wersja spolszczenia do JA2 Urban Chaos!

ModyfikacjeW dziale download pojawiła się nowa wersja (1.4) spolszczenia do modyfikacji Urban Chaos. Najważniejsze zmiany podawane przez Iron Squad to:

- Poprawione komunikaty i drobniejsze napisy
- Poprawione teksty Brendy, Deadeye'a, Reubana, Matta oraz cywili i wrogów
- Na nowo przetłumaczone teksty Betty Fung
- Poprawione błędy w opisach przedmiotów

Wywiad z Maksem Tuminem

Nowe artykuły!

Jagged Alliance 2W dziale Jagged Alliance 2 pojawił się nowy artykuł. Jest to krótki spis przedmiotów które możemy łączyć w Jagged Alliance 2 oraz opis efektów jakie dają połączenia.

Dodatkowo na forum utworzyłem temat w którym można wypowiedzieć się nieco na temat nowego artykułu. Zapraszam do lektury.

Nowe spolszczenie od Iron Squad

ModyfikacjeGrupa Iron Squad, znana ze stworzenia świetnego spolszczenia do modyfikacji Urban Chaos. Informuje na swojej stronie internetowej o rozpoczęciu prac nad kolejnym spolszczeniem. Jest ono oczywiście związane z Jagged Alliance lecz nie wiadomo, jak na razie, dokładnie z jaką z części/modyfikacji. Iron Squad informuje że rozpoczyna rekrutację osób chętnych do współpracy przy tworzeniu spolszczenia.

"Najbardziej potrzebujemy tłumaczy ze znajomością języka angielskiego, a także osób znających się na programowaniu i obróbce grafiki."

Kontakt w tej sprawie z Iron Squad pod e-mailem.
Oficjalna strona grupy Iron Squad
Nowe sposlzczenie - Dyskusja na forum

Nowe zdjęcia w galerii.

Hired Guns: The Jagged EdgeW galerii Jagged Alliance 3D pojawiły się nowe screeny z gry. Można z nich wywnioskować że gra bedzie pod tym wzgledem dobra - czekają nas takie efekty jak chodźby obsługa Pixel Shader.

Nowy download

Jagged Alliance 2Do downloadu trafiło kilka nowych plików. Większość to programy przeznaczone do tworzenia własnych modyfikacji (nowa kategoria downloadu). Dodatkowo znalazł się tam polski mod do JA2UB - Legion, razem z patchami.

Nowe forum już działa!

Jagged Alliance CenterSerdecznie informuję iż działa już nowe forum. Może lepiej powiedzieć - stare forum ale w nowej odsłonie. Poprzedni system forum, phpbb został zastąpiony przez znacznie lepszy phpbb by Przemo. Nie zmienił się wygląd forum oraz pozostały na nim wszystkie posty. Nowe forum potrzebuje jeszcze kilku kosmetycznych poprawek ale jest już w pełni funkcjonalne. Jeżeli zauważycie jakieś problemy to prosze o nich pisać w odpowiednim temacie.