JAC-Special Theme

Jagged Alliance CenterOd dzisiaj dostępny jest specjalny theme, mojego autorstwa (:P), wykonany dla Jagged Alliance Center. Można go zmienić w swoim profilu. Theme przeznaczony jest dla użytkowników z rozdzielczością monitora conajmniej 1024x786 oraz używających Firefoxa lub Opery (IE mówimy NIE! ;]).

Nowe artykuły!

Jagged Alliance 2W działach Jagged Alliance 2 oraz Jagged Alliance 2,5 pojawiły sie nowe artykuły! Są to opisy broni - standardowych dla Jagged Alliance 2 oraz nowych w przypadku Jagged Alliance 2,5.

Zapraszam do przeglądania nowych artykułów.
Bronie JA2
Bronie JA2,5

Autorem wszystkich 6 artykułów jest Bartek0511.

Dodatek z 7.08.2006:

W dziale Jagged Alliance 2, przedmioty jest dostepny nowy artykuł. Opisuje on pancerze jakie znajdziemy w Jagged Alliance 2/2,5/Wildfire.

Link do artykułu

Arulco Lives - Gazeta Arulco

Jagged Alliance CenterDzisiaj swoją pracę rozpoczęła gazeta z Arulco - Arulco Lives. Będzie ona informowała o tym co dzieje się w wyzwolonym od Deidranny kraju.

Zapraszam do czytania wiadomości z Arulco.

Nowy artykuł!

Jagged Alliance 2W dziale Jagged Alliance 2, przedmioty pojawił się nowy artykuł mojego autorstwa. Opisuje on medykamenty czyli między innymi środki lecznicze dostępne w Jagged Alliance 2.

Zapraszam do lektury artykułu.

Szef IS stracił klucze do biura?

ModyfikacjeNa oficjalnej stronie Iron Squad możemy przeczytać o wstrzymaniu prac nad nowym projektem grupy.

Powód? Szef największej grupy modderskiej nie może dostać się do działu swojej grupy na forum Liberate Arulco, do niedawna jedynej żyjącej polskiej strony o Jagged Alliance.

Zakaz wstępu na forum ma być karą, jaką przygotował administrator dla kilku "nieposłusznych" użytkowników, w tym Lena. Bany zostały rozdane za dyskusję w jednym z działów.

Zastój potrwa najprawdopodobniej trzy tygodnie, jednak nie wiadomo jak to sie odbije na "sprawności" całego Iron Squad. Miejmy nadzieję, że dalszych opóźnień nie będzie, bo w takiej sytuacji nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Autor: Redakcja JACenter.pl, 2 komentarze · 1573 czytań

Klawiszologia w JA2

Jagged Alliance 2Używasz w grze skrotów klawiszowych? Nie znasz ich wszystkich mimo, że grasz w jaggeda nie od dziś? To poznaj!
Na stronie właśnie pojawił się drobny poradnik zawierający wszystkie skróty klawiszowe w JA2 jak i w JA2:UB autorstwa Lena. Mamy nadzieję iż ten poradnik pomoże wam w poznaniu wielu skrótów o których do tej pory nie mieliście pojęcia.

Klawiszologia - Poradnik

JA3D latem tego roku?

Hired Guns: The Jagged EdgeNa stronie firmy Game Factory Interactive, wschodniego wydawcy Jagged Alliance 3D i właściciela firmy Mist Land, pojawiła się bliżej nie sprecyzowana data premiery gry, nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że różni się od tej we wcześniejszych zapowiedziach (tj. listopad 2006). Otóż data jaka widnieje na stronie producenta to... lato 2006r.!
Czyżbyśmy mieli dostać grę wcześniej niż planowano? Tego niestety nie wiemy na pewno, do końca lata pozostały jeszcze niecałe 2 miesiące które przyniosą odpowiedź.

Kiedy premiera? - Dyskusja na forum.