Szef IS stracił klucze do biura?

ModyfikacjeNa oficjalnej stronie Iron Squad możemy przeczytać o wstrzymaniu prac nad nowym projektem grupy.

Powód? Szef największej grupy modderskiej nie może dostać się do działu swojej grupy na forum Liberate Arulco, do niedawna jedynej żyjącej polskiej strony o Jagged Alliance.

Zakaz wstępu na forum ma być karą, jaką przygotował administrator dla kilku "nieposłusznych" użytkowników, w tym Lena. Bany zostały rozdane za dyskusję w jednym z działów.

Zastój potrwa najprawdopodobniej trzy tygodnie, jednak nie wiadomo jak to sie odbije na "sprawności" całego Iron Squad. Miejmy nadzieję, że dalszych opóźnień nie będzie, bo w takiej sytuacji nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Autor: Redakcja JACenter.pl, 2 komentarze · 1544 czytań

Klawiszologia w JA2

Jagged Alliance 2Używasz w grze skrotów klawiszowych? Nie znasz ich wszystkich mimo, że grasz w jaggeda nie od dziś? To poznaj!
Na stronie właśnie pojawił się drobny poradnik zawierający wszystkie skróty klawiszowe w JA2 jak i w JA2:UB autorstwa Lena. Mamy nadzieję iż ten poradnik pomoże wam w poznaniu wielu skrótów o których do tej pory nie mieliście pojęcia.

Klawiszologia - Poradnik

JA3D latem tego roku?

Hired Guns: The Jagged EdgeNa stronie firmy Game Factory Interactive, wschodniego wydawcy Jagged Alliance 3D i właściciela firmy Mist Land, pojawiła się bliżej nie sprecyzowana data premiery gry, nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że różni się od tej we wcześniejszych zapowiedziach (tj. listopad 2006). Otóż data jaka widnieje na stronie producenta to... lato 2006r.!
Czyżbyśmy mieli dostać grę wcześniej niż planowano? Tego niestety nie wiemy na pewno, do końca lata pozostały jeszcze niecałe 2 miesiące które przyniosą odpowiedź.

Kiedy premiera? - Dyskusja na forum.

Wywiad z Maxem Tuminem na Gry o2

Hired Guns: The Jagged EdgeNa portalu Gry o2 opublikowany został wywiad z Maxem Tuminem, głownym projektantem gry Jagged Alliance 3D. Można go znaleźć tutaj.

Nie będę zdradzał czego możemy się dowiedzieć, a czego twórcy nam nie powiedzą. Zachęcam do indywidualnej lektury ;). Zapis rozmowy jest oczywiście po polsku.

Zapraszam do dyskusji na temat gry na forum JAC
Autor: Redakcja JACenter.pl, Brak komentarzy · 1899 czytań

Nowy, polski mod do JA2,5 !

Jagged Alliance 2Dzisiaj światło dzienne ujrzał nowy, polski mod do Jagged Alliance 2,5. Mod ten to Wielka Wojna, polska modyfikacja do Jagged Alliance 2,5 autorstwa jednego z naszych użytkowników - Bartka0511.

Modyfikacja zawiera w sobie:
- 70 nowych sektorów
- nowe menu
- nowa mapa taktyczna
- zmienione początkowe wyposażenie najemników
- zmodyfikowane statystyki najemników

Zapraszam do ściągania modyfikacji.

JAC - nowa ekipa

Jagged Alliance CenterZ przyjemnością chciałbym zawiadomić że strona oraz forum Jagged Alliance Center zyskały nową redakcję! W jej skład wchodzą:

- Len
- Snick
- Popuś
- Rafadan_PL

No i ja oczywiście ;)
Osoby te będą zajmować się zapełnianiem strony materiałami oraz moderowaniem forum.

O tej sprawię informuję dopiero teraz z powodu problemów technicznych strony - patrz news niżej.

Nowy wymiar strony JAC ;)

Jagged Alliance CenterJak widać strona nieco się zmieniła. Jest to zasługa przejścia na nowy, lepszy, system PHP-Fusion Extreme.

Nie będę wypisywał tutaj zmian jakie system ten daje ponieważ, jak już widać, jest ich bardzo dużo. Do tej pory nie informowałem o tym oficjalnie (chociaż strona i tak była w nowym systemie) ponieważ mieliśmy z systemem pewne problemy i nie było pewne czy zagości on u nas na stałe.
Teraz już (chyba ;) ) wszystko jest ok więc zapraszam do przeglądania nowych funkcji strony.