Konkurs graficzny JA2 Renegade Republic

ModyfikacjeJak poinformował wczoraj Azazel na forum Bear's Pit wystartował konkurs związany z nadchodzącą modyfikacją JA2 Renegade Republic, polegający na stworzeniu tapety do laptopa w grze. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez głosowanie na forum.

Nagroda to nic innego jak umieszczenie tapety w grze. Zgłoszenia można wysyłać na forum Bear's Pit lub wprost do Azazela. Ja osobiście zachęcam wszystkich utalentowanych, niech polacy też mają swój wkład w tą wspanialą modyfikację!

Swoją drogą, w ostatnim wywiadzie pytaliśmy twórcę o wygląd laptopa, wtedy nic nie planowali. Czyżby więc dało im to do myślenia?

x Forum Bear's Pit - Konkurs
x JA2 Renegade Republic - Dyskusja na forum

Wywiad z twórcą Renegade Republic

ModyfikacjeOstatnio naprawdę głośno zrobiło się o nadchodzącej modyfikacji zatytułowanej JA2: Renegade Republic. I nie bez powodu jest to całe zamieszanie, po raz pierwszy od kilku lat mamy modyfikację, która ma ogromne szanse na równanie się ze znanym świetnie modem Urban Chaos, a może i nawet go przebić. Kto wie.

Aby poznać odpowiedź na to pytanie przeprowadziliśmy wywiad z twórcą modyfikacji - Scorpionem. Miłej lektury! :)

Zapraszamy również do galerii gdzie znajdziecie najnowsze screeny z gry zrobione specjalnie dla nas!

x Wywiad ze Scorpionem
x Screeny z modyfikacji
x Dyskusja na forum

Kolejny artykuł!

Jagged Alliance 2Chciałbym poinformować, że dzisiaj to działu Jagged Alliance 2 trafiła recenzja tej gry mojego autorstwa. Do pisania tego artykułu podeszłem nieco inaczej co jest zauważalne. Co mogę dodać - serdecznie zapraszam do lektury.

x Recenzja Jagged Alliance 2

Wywiad z Maksem Tuminem (Jeux-Strategie.com)

Przełom na skalę Urban Chaos?

Nowa wersja spolszczenia do Urban Chaos!

ModyfikacjeW dziale download znalazła się nowa wersja spolszczenia do Urban Chaos autorstwa polskiej grupy modderskiej Iron Squad. Jest ona oznaczona numerkiem 1.5 a zmiany w stosunku do wersji 1.4 to:

- Poprawione komunikaty
- Poprawione opisy przedmiotów
- Poprawione teksty Brendy, Bruce'a, Goose'a, Mirandy, Plodskiego, Randolpha i Rosebuda
- Poprawione teksty cywilów
- Poprawione opisy najemników na stronie A.I.M.

x Spolszczenie Urban Chaos 1.5
x Temat o spolszczeniu na forum

Wywiad z Maksem Tuminem (GameZone)

Hired Guns: The Jagged EdgeDo działu Jagged Alliance 3D trafił właśnie kolejny wywiad z kierownikiem projektu JA3D - Maksem Tuminem. Wywiad został przeprowadzony przez zagraniczny serwis GameZone, a specjalnie dla was przetłumaczyli go Len oraz Rafadan.
Zapraszamy do lektury bo choć wywiad nie za długi, można sporo się dowiedzieć.

Wywiad z twórcami JA3D - Dyskusja na forum.