Legion Patch 1.5

ModyfikacjeNa oficjalnej stronie modyfikacji Legion, czyli jak dotąd najlepszej polskiej modyfikacji do gry Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business zrobionej przez nikogo innego jak Jazza, pojawiła się informacja o patchu do modyfikacji w wersji 1.5. Patch naprawia wszystkie dotychczasowe błędy w grze. Wszytkich zainteresowanych zachęcamy do pobierania!

x Legion - Patch 1.5
x Legion - Dyskusja na forum
x Legion 1.5 - download

Słuchaj muzyki na JAC

Jagged Alliance CenterOd dziś na stronie dostępna jest nowa funkcja - jest to panel MusicBox widoczny po prawej stronie. Dzięki niemu możecie słuchać muzyki przebywajac na stronie! Jak narazie dostepnych jest 13 utworów z czego 12 to muzyka z Jagged Alliance 2. Aby posłuchać myzyki wystarczy tylko nacisnąć przycisk "odtwarzaj".

x MusicBox - Dyskusja na forum

Pierwsza polska modyfikacja na 1.13!

ModyfikacjePamiętacie pierwszą polską, prawdziwą modyfikację zatytułowaną JA2 Legion? Nie była ona cudem, ale kolejny projekt jej autora może nim być. Jak się dowiedzieliśmy od Jazza, jego najnowszy projekt - JA2 Operacja Igła, nad którym prace są wstrzymane od ponad pół roku zostanie stworzona na patcha 1.13!

Jednak jedna rzecz pozostaje niewyjaśniona. Patch 1.13 jest wyłącznie w wersji angielskiej i niemieckiej. Ale oficjalnie nikt nic nie wie ;)

x JA2 Operacja Igła - Dyskusja na forum
x Legion Zone - Oficjalna strona projektu

Konkurs graficzny JA2 Renegade Republic

ModyfikacjeJak poinformował wczoraj Azazel na forum Bear's Pit wystartował konkurs związany z nadchodzącą modyfikacją JA2 Renegade Republic, polegający na stworzeniu tapety do laptopa w grze. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez głosowanie na forum.

Nagroda to nic innego jak umieszczenie tapety w grze. Zgłoszenia można wysyłać na forum Bear's Pit lub wprost do Azazela. Ja osobiście zachęcam wszystkich utalentowanych, niech polacy też mają swój wkład w tą wspanialą modyfikację!

Swoją drogą, w ostatnim wywiadzie pytaliśmy twórcę o wygląd laptopa, wtedy nic nie planowali. Czyżby więc dało im to do myślenia?

x Forum Bear's Pit - Konkurs
x JA2 Renegade Republic - Dyskusja na forum

Wywiad z twórcą Renegade Republic

ModyfikacjeOstatnio naprawdę głośno zrobiło się o nadchodzącej modyfikacji zatytułowanej JA2: Renegade Republic. I nie bez powodu jest to całe zamieszanie, po raz pierwszy od kilku lat mamy modyfikację, która ma ogromne szanse na równanie się ze znanym świetnie modem Urban Chaos, a może i nawet go przebić. Kto wie.

Aby poznać odpowiedź na to pytanie przeprowadziliśmy wywiad z twórcą modyfikacji - Scorpionem. Miłej lektury! :)

Zapraszamy również do galerii gdzie znajdziecie najnowsze screeny z gry zrobione specjalnie dla nas!

x Wywiad ze Scorpionem
x Screeny z modyfikacji
x Dyskusja na forum

Kolejny artykuł!

Jagged Alliance 2Chciałbym poinformować, że dzisiaj to działu Jagged Alliance 2 trafiła recenzja tej gry mojego autorstwa. Do pisania tego artykułu podeszłem nieco inaczej co jest zauważalne. Co mogę dodać - serdecznie zapraszam do lektury.

x Recenzja Jagged Alliance 2

Wywiad z Maksem Tuminem (Jeux-Strategie.com)