Spolszczenie do JA2 1.13

GFI potwierdza zerwanie umowy ze Strategy First!

Hired Guns: The Jagged EdgeTwórca i wydawca JA3D firma Game Factory Interactive potwierdziła fakt rozwiązania umowy, podpisanej ze Strategy First na mocy której miał powstać Jagged Alliance 3D. Witalij Blaznow powiedział:

"Projekt tworzony z roboczą nazwą Jagged Alliance 3D, przez studio GFI Russia, zostanie wydany na rynku rosyjskim przez firmę GFI tak jak to było planowane, czyli w październiku 2006 roku. Oficjalna nazwa gry zostanie ogłoszona w najbliższej przyszłości."

To niewątpliwie smutna informacja dla wszystkich fanów serii Jagged Alliance. Teraz wiemy już na pewno - nie będzie Jagged Alliance 3D. Ale mimo to gra zostanie wydana, szkoda tylko, że to już nie będzie jagged.

x Nie będzie Jagged Alliance 3D - Dyskusja na forum

Wywiad z Maksem Tuminem (F-Center)

Hired Guns: The Jagged EdgeKilka dni temu na rosyjskim portalu F-Center pojawił się nowy wywiad z Maksem Tuminem, menedżerem projektu Jagged Alliance 3D. A już dziś na naszej stronie możecie zapoznać się z tym samym wywiadem, ale z tą różnicą, że po polsku!

A cóż tym razem możemy się dowiedzieć? Z pewnością interesujący jest system obliczania dla kuli wystrzelonej z pistoletu oporu powietrza, grawitacji i wytrzymałości materiałów przez które przeleci, a te z kolei wpływają na trajektorię lotu i prędkość pocisku!

Tą i więcej nowin znajdziecie w wywiadzie, zapraszamy do czytania!

x Wywiad z Maksem Tuminem (F-Center)
x Wywiad z twórcami JA3D - Dyskusja na forum

Strategy First zrywa umowę z Game Factory Interactive!

Legion Patch 1.5

ModyfikacjeNa oficjalnej stronie modyfikacji Legion, czyli jak dotąd najlepszej polskiej modyfikacji do gry Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business zrobionej przez nikogo innego jak Jazza, pojawiła się informacja o patchu do modyfikacji w wersji 1.5. Patch naprawia wszystkie dotychczasowe błędy w grze. Wszytkich zainteresowanych zachęcamy do pobierania!

x Legion - Patch 1.5
x Legion - Dyskusja na forum
x Legion 1.5 - download

Słuchaj muzyki na JAC

Jagged Alliance CenterOd dziś na stronie dostępna jest nowa funkcja - jest to panel MusicBox widoczny po prawej stronie. Dzięki niemu możecie słuchać muzyki przebywajac na stronie! Jak narazie dostepnych jest 13 utworów z czego 12 to muzyka z Jagged Alliance 2. Aby posłuchać myzyki wystarczy tylko nacisnąć przycisk "odtwarzaj".

x MusicBox - Dyskusja na forum

Pierwsza polska modyfikacja na 1.13!

ModyfikacjePamiętacie pierwszą polską, prawdziwą modyfikację zatytułowaną JA2 Legion? Nie była ona cudem, ale kolejny projekt jej autora może nim być. Jak się dowiedzieliśmy od Jazza, jego najnowszy projekt - JA2 Operacja Igła, nad którym prace są wstrzymane od ponad pół roku zostanie stworzona na patcha 1.13!

Jednak jedna rzecz pozostaje niewyjaśniona. Patch 1.13 jest wyłącznie w wersji angielskiej i niemieckiej. Ale oficjalnie nikt nic nie wie ;)

x JA2 Operacja Igła - Dyskusja na forum
x Legion Zone - Oficjalna strona projektu