Jagged Alliance: Rage! - premiera 6 grudnia

Jagged Alliance: Rage

Oficjalnie premiera pecetowej wersji Jagged Alliance: Rage! miała nastąpić 27 września. Wiele wskazuje jednak na to, że do tego nie dojdzie ponieważ firma THQ Nordic właśnie poinformowała o przesunięciu daty premiery debiutu nowej odsłony Jagged Alliance. Co ciekawe ani na Twitterze jak i również na oficjalnej stronie gry nie podano powodów tej decyzji. Ograniczono się jedynie do podania lakonicznego komunikatu informującego o nowym terminie, który wyznaczono na 6 grudnia co dotyczy wszystkich trzech platform.

Opóźnienie wydania gry na dzień przed jej premierą faktycznie bardzo mocno dziwi, zważywszy na to, że ze strony wydawcy nie podano żadnego uzasadnienia takiej decyzji. Możemy jedynie domniemywać, że jest to spowodowane problemami związanymi głównie z produkcją np. poprawa optymalizacji bądź też dopracowanie elementów rozgrywki.

Istotne jest również to, że producenci zbytnio nie chwalili się materiałami z gry. Warto się w tym miejscu odnieść do zwiastuna, który opublikowano w związku z ogłoszeniem informacji o przesunięciu daty premiery. Pokazano na nim bowiem to samo co mogliśmy zobaczyć na poprzednich materiałach filmowych.

Kampania w Jagged Alliance: Rage! ma zapewnić graczom 20 godzin rozgrywki.

Jagged Alliance: Rage! - strona oficjalna JA: Rage - dyskusja na forum
Komentarze (5)
 • Avatar użytkownikaStarchris

  Czyli chcą nam dać super prezent na Mikołaja. Zobaczymy, czy będzie udany :)

 • Avatar użytkownikawierzba

  Oby pracowali nad przybliżeniem klimatu do JA2

 • Avatar użytkownikaLemmy

  Podoba mi się pomysł z narzuconymi unikalnymi umiejętnościami dla każdego najemnika. W JA2 tą unikalność uzyskiwano poprzez różnicowanie statystyk i cech co wskazywało na preferowany styl gry daną postacią, ale można było eksperymentować. Myślę że w przypadku JA:RAGE! rozwój statystyk postaci nie będzie tak rozwinięty jak w JA2, tylko wprowadzą coś na wzór klas jak w nowych XCOM.
  Czy to dobrze czy źle? - jeżeli będzie umiejętnie zrealizowane i zbalansowane jak w XCOM to może być dobra baza do wypracowywania swoich preferowanych strategii

 • Avatar użytkownikaMaciej23314

  Mam nadzieję że nie będzie to kolejny niewypał. JA 2 i 2,5 były najlepsze. Czekam na godnego następce. Niech popracują też nad grafiką bo jest słabiutka niestety jak na dzisiejsze standardy - no ale to nie jest najważniejsze wiadomo!

 • Avatar użytkownikaLen

  Smutne to jest. Seria Jagged Alliance została sprowadzona do poziomu kiczu i za chwilę mało kto będzie jeszcze pamiętał o wybitnych starych odsłonach...
Nick: