PIERWSZA REKLAMA NA JACENTER - PARÓWKA!

Ostatni news cieszył się tak dużą popularnością, że w ciągu pierwszego tygodnia jego publikacji, pojawiło się ponad 30 komentarzy, a sam materiał został otwarty ponad 1000 razy w ciągu tego okresu. Tak ogromnego zainteresowania możliwością zagrania w różne konfiguracje Waszych ulubionych modyfikacji bazujących na projekcie JA2 1.13, absolutnie się nie spodziewaliśmy. Jak zapewne wiecie mała, średnia, czy duża sława, niesie za sobą zarówno pozytywne aspekty, jak i niestety te negatywne też.

Te złe rzeczy, które pojawiły się od razu, to oczywiście spamerzy. W ciągu pierwszych dwóch tygodni, niemal codziennie pojawiały się niedozwolone przez regulamin posty reklamowe na forum dyskusyjnym, a także komentarze tego samego typu pod artykułami, newsami, czy plikami w dziale Download. Wszystkie takie elementy nie tylko że kasowaliśmy od razu, ale również samych użytkowników ich piszących usuwaliśmy całkowicie z naszego portalu. Gdyby tego było mało, to niektórzy tacy delikwenci, wysyłali spam reklamowy do innych użytkowników na PW, co oczywiście spotkało się z taką samą reakcją, jak w stosunku do tych pierwszych.

No ale są również i dobre strony takiej sytuacji (przynajmniej my to tak odbieramy). Dostaliśmy na kontakt JACenter kilka zapytań z ofertą dotyczącą wyświetlania reklam w naszym serwisie. Większości odmówiliśmy, ponieważ po pierwsze, chcieliśmy zachować czystość i wolność od reklam, a po drugie propozycje te były finansowo małowartościowe i niezadowalające. Natomiast jednej ofercie i Firmie jej reprezentującej, no nie mogliśmy odmówić, gdyż ich zamysł płatniczy był dla nas bardzo satysfakcjonujący. Utrzymywanie serwisu na jednych z najwydajniejszych hostingach, które są jednocześnie bez jakichkolwiek limitów, kosztuje solidne kilkaset złotych rocznie, dlatego zdecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy. Będzie to spory zastrzyk gotówki, który przyda nam się na rozwinięcie jagged-alliance.pl

Umowa wejdzie w życie z dniem 06 kwietnia 2017r, to jest w czwartek o godz. 00:01. Na chwilę obecną zdjęcia nie prowadzą do strony Producenta z wiadomego powodu, czyli wcześniej wymienionego dnia, w którym to wszystko będzie aktywowane. Sama nazwa Wytwórcy będzie również podana tego właśnie dnia. Woleliśmy Was uprzedzić, żebyście nie byli za bardzo zdziwieni, gdy na stornie głównej, będą co kilka dni pojawiać się różnego rodzaju parówki, kiełbasy, szynki, boczki, kurczaki i inne tego typu produkty. No cóż, pozostaje tylko życzyć Wam smacznego!

Reklama parówki na JACenter - dyskusja na forum
Autor: Redakcja JACenter, 4 komentarze · 1794 czytań
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikaPafeee

  Nawet wy xDD

 • Avatar użytkownikaXafloz

  PRIMA APRILIS...

 • Avatar użytkownikaAk74

  Przeczytałem już grubo po pierwszym kwietnia, ale przyznam, że dobre :D
  Brawo za pomysły, co roku coś nowego hehe

 • Avatar użytkownikaPijaczekBarowy

  Zgłodniałem
Nick: