Poznajcie oficjalną nazwę i logo Grupy Moderów

Jagged Alliance CenterNiedawno informowaliśmy o powstaniu nowej grupy w naszym serwisie, której głównym celem będzie rozruszanie już nieco zastygłej polskiej sceny moderskiej Jagged Alliance 2. Sytuacja jest bardzo rozwojowa, zespół się poszerza, sprawy administracyjne mają się ku końcowi, a pomysły na projekty powoli krystalizują się w szczegółową listę zadań do wykonania. Jedną z ostatnich niezałatwionych spraw była wizytówka całego zespołu, czyli jego nazwa i logo.

Każdy z jej członków miał za zadanie przedstawić swoją propozycję na nazwę i logo. Po dokonaniu oceny wszystkich projektów, cała grupa jednogłośnie zdecydowała, że najlepszą pracą jest ta, wykonana przez Kushina. Dlatego mamy dzisiaj przyjemność zaprezentować oficjalną wizytówkę Polskiej Grupy Moderów.

Z naszej strony oceniamy to logo bardzo dobrze, przede wszystkim na zawartą w nim symbolikę, znakomicie odwołującą się do tego, czym grupa będzie się zajmować oraz to, kogo będzie reprezentować. Kolory biało - czerwone są ściśle powiązane z nazwą zespołu oraz z tym, z jakiego kraju pochodzi. Fundamentalnym elementem gry JA2 są bronie, a klucz od zawsze był symbolem naprawy, zmiany i modyfikacji, więc cały ten obraz doskonale wpasowuje się w specyfikę prac, jakie będzie podejmować Polska Grupa Moderów.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze oraz opinie na temat powyższej grafiki. Absolutnie nie boimy się krytycznych zdań i ocen, dlatego jeśli tylko macie jakieś zastrzeżenia lub coś budzi w Was pewne wątpliwości, to śmiało możecie o tym pisać pod newsem lub w odpowiednim temacie na naszym forum dyskusyjnym.

Polska Grupa Moderów - dyskusja na forum Polska Grupa Moderów - informacje Polska Grupa Moderów - organizacja
Komentarze (5)
 • Avatar użytkownikaLutek

  Bez dwóch zdań brakuje cienia, bez niego wygląda jak naleśnik na talerzu.

 • Avatar użytkownikaCockS

  A jak by tak wmontować klucz w bron jako lufe? Ogólnie logo bardzo fajne

 • Avatar użytkownikaCommanDOS

  akurat logo jest chyba najmniej waznym elementem takiej grupy

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Bezimienna grupa bez swojego znaku rozpoznawczego. Nie wyobrażam sobie takiej. To jest ważna sprawa.

 • Avatar użytkownikamicand1989

  Jeszcze żeby to logo było obok avatara członka
Nick: