Konkurs! Wygraj Jagged Alliance: Back in Action!

bitComposer GamesJagged Alliance Center

Za nami wielkie święto społeczności miłośników serii Jagged Alliance. Wczoraj zadebiutowała wyczekiwana od prawie 13 lat kontynuacja działająca w oparciu o pełną trójwymiarową grafikę. Jednak czy Jagged Alliance: Back in Action spełni pokładane w nim nadzieje? Czy gra okaże się równie klimatyczna i wciągająca? Odpowiedzi na nurtujące nas pytania możemy znaleźć tylko w jednym miejscu - w grze. Niektórzy z Was zdążyli już zwiedzić nowe Arulco po przebudowie, jednak większość wciąż nie ma takiej możliwości. Jeśli zaliczacie się do tej drugiej grupy, to mamy dla Was doskonałą wiadomość, gdyż...

Men of War: Wietnam - Konkurs JACenterRedakcja serwisu Jagged Alliance Center i firma bitComposer Games zapraszają do udziału w konkursie! Nagrody są nie byle jakie, bo aż 5 kluczy Steam na grę Jagged Alliance: Back in Action o wartości 120 złotych każdy! Wygrać może każdy, lecz najpierw musicie odpowiedzieć na dwa bardzo proste pytania oraz napisać, czym jest dla Was seria Jagged Alliance. Pamiętajcie, że w razie wątpliwości, odpowiedzi na wszystkie pytania możecie znaleźć na naszej stronie. Korzystajcie z okazji, póki macie szansę, bo zgłoszenia będziemy przyjmowali tylko przez tydzień.

Jagged Alliance: Back in Action to niedoszły remake drugiej odsłony serii, który ponownie przenosi nas do ogarniętego wojną domową Arulco. Gracz, jako dowódca elitarnej grupy najemników, ma za zadanie zneutralizować złą dyktatorkę Deidrannę i pomóc lokalnej rebelii w zaprowadzeniu demokratycznych rządów. Back in Action jest pierwsza odsłoną w historii serii, która działa w oparciu o całkowicie nowy system walki pozbawiony tur.

Przejdź do strony konkursowej!
Komentarze (8)
 • Avatar użytkownikaLen

  Organizowaliśmy już wiele konkursów, jednak żaden nie był aż tak popularny jak ten. Po 2 dniach mieliśmy tyle zgłoszeń, ile zwykle w tydzień :) Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i zachęcam pozostałych do udziału, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Wierzcie mi, że warto.

 • Avatar użytkownikaM'cin

  NIE BIERZCIE UDZIAŁU! Zmniejsza to moją szansę na wygraną :D

 • Avatar użytkownikamad

  Kiedy mozna spodziewac sie wynikow konkursu:)?

 • Avatar użytkownikaJanusz

  No właśnie, chciałbym już wygrać, a przynajmniej znać poprawną odpowiedź na pytanie "Którą oficjalną odsłoną serii jest Back in Action?", bo można je rozumieć w dwojaki sposób. Słowo "oficjalną" może sugerować, że chodzi o to, że jest remakiem dwójki.

 • Avatar użytkownikamad

  Co Ty gadasz:D? Serii jagged alliance wiec 6sta:P Nie martw sie ja wygram kopie wiec dla Ciebie jeszcze 4 pozostana.

 • Avatar użytkownikaJanusz

  no ja właśnie miałem dylemat i w końcu zaznaczyłem, że druga :D Mam nadzieje, że opublikują prawidłowe odpowiedzi :)

 • Avatar użytkownikaKris

  I kiedy ta lista zwycięzców ??

 • Avatar użytkownikaArczi

  Zwiększcie swoje szanse i weźcie udział w kolejnym konkursie Szybki Konkurs Gambler z grą Jagged Alliance: Back in Action Zapraszam i pozdrawiam!
Nick: