Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 10 cze 2006 07:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Te forum służy do wypowiadania się na temat JA3 oraz daty premiery tej gry.


*
  WWW
Len
Post : 10 cze 2006 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wypowiedziałem się na L.A. i tu też się wypowiem nt. wrażeń z JA3D.

Ogólnie nieco się zawiodłem, nie wiem własciwie czemu ponieważ od dawna tego się spodziewałem. Gra niestety nie przyniesie większych nowości, będzie to stare JA2 w nowej oprawie graficznej. A szkoda bo gra zapewne szybko nam się znudzi.

Zawsze powtarzałem, że JA3D nie zawiedzie graczy ale rewolucji też nie będzie. I jak narazie wszystko wskazuje na to że miałem rację.


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 cze 2006 14:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mimo to sądzę granie w JA3D będzie już trochę inne. W dodatku poprawiona grafika może przekonać wiele osób do zagrania w Jagged Alliance.


*
  WWW
Len
Post : 10 cze 2006 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grafiką może tak, ale wiadomo jak większość ludzi reaguje na słowa strategia turowa. Tak to jest gdy na świecie żądzą bezmyślne strzelanki.


*
  WWW
Popuś
Post : 10 cze 2006 22:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


No, ale jakby nie patrzeć opór fanów był na tyle silny (widać musiało ich być trochę), że zostano przy zasadzie gry turowej. IMhO to jest jedna z największych zalet Jaggeda.
Co do moich wrażeń po przeczytaniu artykułu nt JA3D to dobrym krokiem jest zmiana spsobu prowadzenia rozmów. Dzięki temu więcej będzie zależało od gracza. Jeśli natomiast chodzi o próbki muzyki to ta, kótrą można ściągnąć jest całkiem niezła i raczej będzie spełniać swoje zadanie w grze.
Najważniejsza jest chyba możliwość zmiany ustawienia kamery -tego mi brakuje w JA2. Taka opcja niewątpliwe ułatwi rozgrywkę, a jednocześnie ją uatrakcyjni, bo bedziemy mogli patrzeć na pole bitwy prawie tak jak byśmy na nim byli.
Ogólnie uważam, że więcej "drastycznych" zmian nie jest potrzebnych.


*
  WWW
Len
Post : 10 cze 2006 22:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ale wyobraź sobie że siadasz do gry w JA3D pełen wielkich oczekiwań a tu kiszka bo wszystko jest jak w JA2 i nic nie może cię zaskoczyć.
Tego właśnie się obawiam, jeśli tak będzie gra może się nudzić. Miejmy jeszcze nadzieję aby nie nudziła się nowym graczom.


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 cze 2006 11:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dobrze że JA3D nie jest reklamowane tak jak były Half-Life 2 czy Doom 3. Pamiętam że czekałem wtedy na obie te gry a w międzyczasie po cichu wyszło Far Cry - bez reklam, gra powalała a D3 i HL2? Raczej przeciętna wrażenia z gry.

Może pomocne będzie nastawienie się że grafa i reszta w JA3D będzie kichą ;)


*
  WWW
Len
Post : 13 cze 2006 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To chyba źle że nie jest tak reklamowane. Gdyby miała gra pożądną reklamę byłaby popularna, a jeśl gra jest słaba to i tak okaże się gniotem i spotka się z krytyką tyle że na mniejszą skalę.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 cze 2006 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tylko że jeżeli jednak będzie dobra to nie będziemy chcieli więcej:
"bo w zapowiedziach mówili że będzie 300 sektorów a nie 100"

Jeżeli czekałeś na D3 lub HL2 i się zawiodłeś to powinieneś zrozumieć o co w tym miejscu mi chodzi.

Jeżeli jednak gra okaże się słaba to no cóż, chyba koniec ery JA...


*
  WWW
Popuś
Post : 13 cze 2006 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Cytuj:
Jeżeli jednak gra okaże się słaba to no cóż, chyba koniec ery JA

A bo ja wiem... modyfikacje nadal będą powstawać, więc JA nadal będzie żywe... tyle, że już się pewnie nie doczekamy nowych oficjalnych wersji...


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 cze 2006 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Popuś pisze:
tyle, że już się pewnie nie doczekamy nowych oficjalnych wersji...


Tego właśnie się obawiam.


*
  WWW
Len
Post : 14 cze 2006 12:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Jeżeli jednak gra okaże się słaba to no cóż, chyba koniec ery JA...

Bez przesady, JA3D to nie jeszcze JA3. Wiecie po co robią JA3D? Żeby JA3 nie było g*wnem za przeproszeniem. Dowiedzą się od graczy co jest nie tak i to poprawią, więc w efekcie JA3D może się okazać zupełnie inny od JA3.


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 cze 2006 16:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Wiecie po co robią JA3D? Żeby JA3 nie było g*wnem za przeproszeniem. Dowiedzą się od graczy co jest nie tak i to poprawią, więc w efekcie JA3D może się okazać zupełnie inny od JA3.


Zgadzam się z tym. Takie posunięcie może doporwadzić do tego że JA3 będzie już prawdziwym hiciorem na świecie :D (miejmy nadzieję).


*
  WWW
Len
Post : 04 lip 2006 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hiciorem podczas gdy królują gry akcji? Raczej mało prawdopodobne. 80% graczy na samo słowo 'strategia' mówią, że lipa, a gdy dodamy słowo 'turowa' błagają nas byśmy nie kontynuowali rozmowy. Nie w dzisiejszych czasach.

Moim zdaniem żadna kolejna część nie powtórzy sukcesu JA1 i JA2 z wyżej podanych powodów. Co najwyżej hicior wśród strategów.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 lip 2006 11:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Oczywiście brałem to pod uwagę pisząc poprzedni post. Niestety strategie są coraz bardzij spychane na ubocze, turowych to już chyba wogóle nie ma.... a szkoda bo na nie nie potrzeba kupować GF7950 a dają wielką radochę.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna


cron