Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 sty 2007 16:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Podsumowanie roku 2006
News 22.01.2007


Rok 2006 mamy już za sobą ale nie należy o nim zapominać bo chyba każdy przyzna, że był to stosunkowo ciekawy rok, głównie za sprawą wiecznie zapowiadanego Jagged Alliance 3D, zerwania umowy Strategy First z GFI oraz późniejszej zapowiedzi Jagged Alliance 3. Świat moderski również wiele pokazał, na pewno wymienić należy premierę polskiej wersji JA2: Urban Chaos oraz rozpoczęcie prac nad modyfikacją JA2: Renegade Republic.

Jednakże to wszystko to są tylko jedne z niewielu ważnych rzeczy jakie wydarzyły się w ubiegłym roku. Dlatego specjalnie dla was serwis JA Center przygotował obszerne Podsumowanie roku 2006! Znajdziecie w tym artykule informacje o wszystkich ważnych wydarzeniach, które spotkały się z dużym zainteresowaniem i miały wpływ na późniejsze wydarzenia. W większości z nich znajdziecie także odnośniki do tych wydarzeń. Tak więc zapraszamy wszystkich do czytania, a szczególnie tych, którzy nie śledzili polskiej sceny JA przez cały rok, tym artykułem mogą sporo nadrobić.


Moim zdaniem rok 2006 był udany. Głównie dlatego, że wreszcie polska scena moderska przyniosła jakieś efekty. w 2005r. było tylko planowanie wieeelu projektów, które bardzo szybko przepadały. A w 2006r. wreszcie było widać skutki, najważniejszym z nich dla mnie jest premiera spolszczenia do JA2: Urban Chaos, które było pierwszym spolszczeniem i po dziś dzień żadne nie cieszy się tak dużą popularnością.
Drugie ważne wydarzenie to zerwanie umowy SF z GFI oraz zapowiedź JA3. Poza tym zapowiedź moda Nowa Kaledonia oraz polonizacji Vietnam SOG '69 i Renegade Republic.
Jednakże większość tych najwazniejszych dla mnie wydarzeń odbyło się dopiero w drugim półroczu, dziwne :)

Aha, jeśli ktoś sądzi, że brakuje w nim jakieś ważnej informacji niech wali śmiało, na pewno dodam.

Podsumowanie roku 2006 - Artykuł


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron