Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 10 sty 2007 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzisiaj na stronie pojawił się wywiad który przeprowadziłem z Bartkiem0511. Co o nim sądzicie? Jakie są wasze spostrzeżenia?


*
  WWW
Len
Post : 11 sty 2007 15:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szczerze powiedziawszy osoby, które stale uczestniczą na forum JAC nie dowiedzą się z niego niczego nowego. Takie podstawowe informacje, które forumowicze już znają. Tak więc, zaskoczeni mogą być tylko ci co zaglądają wyłącznie na stronę :) Ogólnie można poznać zdanie Bartka0511 na temat wielu spraw, tylko, że często odpowiadał zbyt krótko albo udzielał za mało informacji. Zabrakło trochę rozbudowanych odpowiedzi.

Mam jeszcze kilka zastrzeżeń do dwóch odpowiedzi. Na pytanie nr. 6 Bartek0511 odpowiedział:
Cytuj:
Myślę że JAZ długo będzie widniało na Polskiej scenie JA gdyż po skończeniu NK mamy zamiar ogłosić nowy projekt.
Cóż, współpracowałem ze wszystkimi polskimi grupami moderskimi i w nich także myślano o kolejnych projektach ;)

Oraz pytanie nr. 9
Cytuj:
Fabuła jak mówiłem już wiele razy możliwe że zostanie zmieniona.

Ci co czytają wywiad to niekoniecznie osoby z forum, które już to wiedzą :)

No i poza tym jest bardzo dużo błędów w całym wywiadzie, dziwie się, że został dopuszczony na stronę bez wcześniejszego sprawdzenia. Ogólnie brakuje w nim ciekawych pytań i także ciekawych rozbudowanych odpowiedzi. Ale to moje zdanie, może dlatego że oczekiwałem czegoś lepszego.


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 sty 2007 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Powiem tak - wywiad BYŁ sprawdzany i nawet powiem w czym - był to Word 2007 PL, niestety co zdziwiło mnie podczas sprawdzania nie podał żadnego błędu interpunkcyjnego. Nie jestem za dobry z J.Polskiego więc pomyślałem że chyba jest ok. Myliłem się jednak fatalnie - mam próbną wersję Worda za co serdecznie przepraszam. Teraz wróciła już do kompa starsza i następne artykuły będą na pewno ok ;)


*
  WWW
Len
Post : 11 sty 2007 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Snick już poprawił wywiad, teraz powinien być 'bardziej po polsku' ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 sty 2007 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja pomimo tego że jest to ogólnie dostępne dodam że błędy nadal były - poprawiłem to co wyłapał Office 2003 ;)

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat (poprawionego) wywiadu?


*
  WWW
snick
Post : 11 sty 2007 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Faktycznie, w wersji normalnej kupa byków była, ale to już przeszłość. ;) Wywiad rzeczywiście nie wnosi raczej niczego nowego, aczkolwiek fajnie dowiedzieć się, że nowa organizacja najemników to nie jedyna poważna nowość w modzie. Oczekiwałem jednak paru nowych informacji, tzn takich, których jeszcze nie znam z forum.


*
  WWW
Andrew
Post : 12 sty 2007 00:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 11.06.2006


no jak dla mnie to spox modzik myśle że pokażecie że polska strona Modowania w JA nie będzie aż tak opustoszała w Modach

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron