Wyposażenie z Urban Chaos » Urban Chaos - Pancerze

Poniżej znajduje się lista wszystkich pancerzy jakie są dostępne w grze, tych na głowę, korpus, jak i osłaniające nogi. Znajdują się tutaj tylko nowe Pancerze, resztę starych znajdziecie w dziale Jagged Alliance 2.EOD Hełm

Osłona: 15%
Waga - 11

Nie polecam noszenia tego hełmu ze względu na jego wagę, jest to najcięższy hełm w grze, i ochrania tyle samo co o wiele lżejszy hełm spectra. A i jest znacznie trudniejszy do zdobycia.

Czapka Armii Czerwonej

Osłona: 3%
Waga - 1.3

Ta futrzana czapka nie chroni przed nabojami lecz przed mrozem. Znaczy się ta czapka osłonę tez oferuje ale bardzo nieznaczną, więc to raczej typ osłony na braki.

Striker Hełm

Osłona: 16%
Waga - 2.9

Hełm ten ma właściwości ochronne antybalistyczne, i jako jedyny hełm w grze ma z przodu szybke ochronną. Jest bardzo lekki, to z pewnością jego najważniejsza zaleta, osłona nieznacznie większa niż w przypadku hełmu Spectra.

Czapka wełniana

Osłona: 5%
Waga - 1.1

Niby wełniane a jednak nieznaczną ochronę daje. Czapka ta jest używana przez snajperów ze względu na jej bardzo małą wagę. Nie uchroni nas przed większymi pociskami.

Hełm medyka

Osłona: 15%
Waga - 3.3

Hełm najemnika medyka, oferuje taką samą ochronę co zwykły Spectra hełm, zmieniła się tylko waga. Hełm medyka powstaje po połączeniu Ulepszenie Zbroi Medyka ze Spectra hełmem.

Getry komandosa

Osłona: 25%
Waga - 8.8

Zwykłe spodnie ochraniające dla najemnika, powstają po połączeniu Getrów Spectra z Ulepszeniem Zbroi Komandosa. Można do nich schować: Manierkę, Crepagen i Zestaw do kamuflażu.

Getry Striker

Osłona: 26%
Waga - 10.6

Getry te powstają w taki sam sposób jak powyższe, tyle że w połączeniu Getrów Spectra z Ulepszeniem Zbroi Striker. Lecz jeśli patrzeć na wagę są gorsze od powyższych, cięższe o wcale nie mało a większa ochrona jaką oferują jest raczej symboliczna. Można do nich przyłączyć: Manierkę, Crepagen i Zestaw PP.

Getry EOD

Osłona: 16%
Waga - 15.4

Są bardzo dobre i najbardziej wytrzymałe ale co z tego skoro są zarazem najcięższe. A jakby tego mało nie można nic do nich schować.

BDU

Osłona: 5%
Waga - 3.3

Ta kamizelka w wojskowe barwy waży niezwykle mało, podobnie jest z ochroną jaką oferuje.

EOD Kamizelka

Osłona: 81%
Waga - 24.0

Ochrona jaką oferuje ta kamizelka robi wrażenie, zresztą jak wszystkie osłony z rodzaju EOD. Ale jak to zwykle bywa - coś za coś, wagę też ma imponującą więc kompromis wydaje się być nieunikniony. No ale chyba warto się troche więcej pomęczyć gdyż z nią groźne dotąd strzały stają się niegroźne.

Mundur

Osłona: 10%
Waga - 6.6

Ciężkie to jest jak na mundur. Ale jak na mundur oferuje całkiem dobrą osłonę.

Mundur z medalem

Osłona: 10%
Waga - 6.6

Jest to mundur z medalem oficera za usługi dla Danubii. Pomimo iż jest to mundur, oferuje najemnikowi osłonę, małą ale zawsze coś. Nie warto tego nosić.

Kamizelka Komandosa

Osłona: 65%
Waga - 11.0

Kamizelka powstająca po złączeniu Kamizelki Spectra z Ulepszeniem Zbroi Komandosa. Waży nawet sporo ale ochronę oferuje niezłą.

Asystent Lidera Oddziału - NCO

Osłona: 73%
Waga - 8.8

Świetna kamizelka należąca do pomocniczego lidera oddziału. Oferuje świetną osłonę przy małej wadze. A jakby tego mało ma kieszeń do której możemy schować drobne przedmioty takie jak apteczka.

Kamizelka Lidera Oddziału - Oficer

Osłona: 73%
Waga - 8.8

Świetna oficerska kamizelka, oferuje dużą ochrone i nie za ciężka. Można do niej włożyć: Crepagen, Zdalny wyzwalacz bomb i Zestaw PP.

Kamizelka Komandosa Medyka

Osłona: 73%
Waga - 7.0

Jak zapewne się domyślacie, jest to kamizelka najemnika medyka. Waży mniej od poprzedniej i można do niej schować więcej przedmiotów - Crepagen, Crepaboost i Apteczkę.

Kamizelka Striker

Osłona: 65%
Waga - 11.0

Niezła kamizelka, powstaje po połączeniu Ulepszenia Zbroi Striker z kamizelką Spectra. Można do niej schować Crepagen, Zastrzyk regenerujący i Zdalny wyzwalacz bomb.
Autor: Len, 2 komentarze · 6260 czytań
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaStridingshadow

    EOD to po Angielsku Explosive Ordonance Disposal, to nie są osłony ciała przeznaczone do walki tylko do rozbrajania bomb :D

  • Avatar użytkownikakrzyzak

    pamietam nawet jak w grałem w Vietnam SOG tam w polskiej wersji są Spodnie Saperskie :P
Nick: